تعدادی از اعضای کنگره از نانسی پلوسی می‌خواهند که در بازنگری ضوابط کریپتو در لایحه زیرساخت کمک کند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

تعدادی از قانونگذاران از پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان خواستند تا به مقررات رمزنگاری در قانون زیرساخت رسیدگی کند. ده تن از اعضای مجلس نمایندگان ایالات متحده به طور مشترک نامه ای به نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، درباره تامین ارزهای دیجیتال در لایحه زیرساختی یک تریلیون دلاری دو حزبی که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا این هفته امضا کرد، ارسال کرده اند. این نامه توسط نمایندگان دارن سوتو، رو خانا، استیسی پلاسکت، اریک سوولول، تیم رایان، سوزان وایلد، مارک ویسی، جیک اوچینکلاس، آل لاوسون و چارلی کریست امضا شد.

نامه مورخ 15 نوامبر آغاز می‌شود: «ما برای بیان نگرانی‌های خود در مورد مقررات دارایی دیجیتال (بخش 80603) قانون 3684 H.R.، قانون سرمایه‌گذاری زیرساختی و مشاغل، که در غیر این صورت به عنوان چارچوب زیرساختی دو حزبی (BIF) شناخته می‌شود، می‌نویسیم. همانطور که شما و همکاران ما در هر دو اتاق کار می کنید تا بهتر بسازید، باید مالیات و مقررات مناسب صنعت ارزهای دیجیتال را تضمین کنیم. این نامه با تأکید بر اینکه «کسانی که در بازارهای ارزهای دیجیتال سود می‌برند باید سهم عادلانه مالیات خود را بپردازند»، از قانون‌گذاران می‌خواهد تا اطمینان حاصل کنند که این فناوری نوآورانه دور زدن قوانین و مقررات ما را برای مجرمان آسان‌تر نمی‌کند.

ادامه می دهد: با این حال، همانطور که امروز نوشته شده است، BIF عدم اطمینان را در صنعت ارزهای دیجیتال افزایش می‌دهد، برندگان و بازندگان را انتخاب می‌کند و تلاش‌های سرویس درآمد داخلی (IRS) برای مالیات دقیق بر ارزهای دیجیتال را خنثی می‌کند، در حالی که مزیت رقابتی کشورمان را در مقابل سایر کشورها در حوزه دیجیتال از بین می‌برد. بازار دارایی قانونگذاران تاکید کردند: “ما باید مقررات معقولی در مورد ارزهای دیجیتال داشته باشیم، اما این قانون نباید صنعت را در انجام این کار فلج کند.” در این نامه به توضیح مشکل تعریف «دلال» در قانون زیرساخت پرداخته شده است. در این بیانیه توضیح داده شده است: «همانطور که امروز پیش‌نویس می‌شود، این مقررات شامل استخراج‌کنندگان و سایر اعتبارسنجی‌ها و همچنین سازندگان کیف پول نرم‌افزاری و سخت‌افزاری می‌شود که در فعالیت‌های تجاری شرکت نمی‌کنند و خارج از محدوده خدمات کارگزاری هستند. “علاوه بر این، بسیاری از نهادهای گنجانده شده در این توسعه، توانایی دسترسی به اطلاعات شخصی و مشتری را ندارند که کارگزاران ملزم به گزارش آنها به IRS هستند.”

قانونگذاران افزودند، “مقررات خوب، نوآوری و نبوغ آمریکایی را ارتقا می دهد.” به این ترتیب، از شما درخواست می کنیم که مسیری را برای رسیدگی به ارائه دارایی دیجیتال BIF در قوانین آتی و در طول بحث های جاری پیرامون این ماده در نظر بگیرید،پشتیبانی شما به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که BIF اعتباردهنده‌ها، ارائه‌دهندگان کیف پول و دیگرانی را که توانایی رعایت آن‌ها را ندارند، جذب نمی‌کند».

هفته گذشته، سناتورهای سینتیا لومیس و ران وایدن لایحه‌ای را برای اصلاح تعریف کارگزار در قانون زیرساخت رمزارز ارائه کردند. علاوه بر این، سناتور تد کروز لایحه‌ای را برای لغو کامل قانون رمزنگاری ارائه کرد. در حال حاضر الزامات قانون زیرساخت تا اول ژانویه 2023 اجرایی نخواهد شد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.