تعداد کاربران شبکه شیبا اینو نزدیک به ۱ میلیون است

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

علاوه بر رشد کلی شبکه و تثبیت قیمت، تعداد دارندگان شیبا اینو به یک میلیون کاربر نزدیک می شود. 

طبق آمار شبکه، کاربران بیشتری در حال پیوستن به ارتش شیبا هستند که در حال حاضر 932000 دلار دارند. این تعداد از دیروز تقریباً 5000 کاربر افزایش یافته است. بزرگترین افزایش در تعداد دارندگان شیبا اینو در 7 اکتبر ظاهر شد و بیش از 20000 نفر به تجمع توکن میم پیوستند.

 افزایش تعداد دارندگان توکن یک شاخص پذیرش است که می تواند برای ردیابی نوسانات کلی و رفتار مورد انتظار یک دارایی در بازار استفاده شود. دارایی هایی با تعداد دارندگان کم معمولاً نوسانات بیشتری دارند و معمولاً نوسانات بزرگی ایجاد می کنند. زمانی که سکه ها حمایت بیشتری از جامعه دریافت می کنند و سرمایه گذاران را جذب می کنند، تمایل دارند در هر دو دوره صعودی و نزولی در بازار ثبات بیشتری پیدا کنند.

شباهت‌های بین شیبا اینو و دوج کوین را نمی‌توان نادیده گرفت زیرا هر دو پروژه به‌عنوان الگوهای رفتاری وجود دارند و از حمایت جامعه فزاینده برخوردارند. از این رو، شیبا اینو همه شانس ها را دارد تا با سرنوشت نزدیک ترین رقیب خود روبرو شود اما با پایه DeFi و سوزاندن توکن ثابت، شیبا شانس بیشتری برای حفظ علاقه جامعه و یافتن موارد استفاده بیشتر در آینده دارد. 

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.