تغییر برند فیسبوک به متا، باعث تجمع آکسی اینفینیتی ، Decentraland و رمزارزهای متاورس شد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

ارزش خالص بازار توکن‌های متاورس در 24 ساعت گذشته با 13.40 درصد رشد به 12.36 میلیارد دلار رسید.

 تصمیم فیس‌بوک در ۲۸ اکتبر برای تغییر نام تجاری خود به متا – برای نشان دادن برنامه‌هایش برای ساخت یک متاورس پر از آواتار – به جرقه‌ای افزایش سوداگرانه در سراسر ارزهای دیجیتالی که متعلق به پروژه‌های دنیای مجازی مشابه هستند کمک کرد.

 Decentraland، یک مکان مجازی با اقتصاد، ارز (MANA) و رویدادهای اجتماعی خود قابل دسترسی برای هر کسی که یک مرورگر وب دارد، شاهد افزایش ارزش بازار از 1.44 میلیارد دلار به 2.08 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته بود. این اتفاق زمانی رخ داد که توکن اصلی آن، MANA، با حدود 45 درصد جهش به 1.14 دلار در همان دوره رسید. در بهترین حالت خود، ارز دیجیتال Decentraland در 29 اکتبر با قیمت 1.227 دلار تغییر کرد که بالاترین سطح از 18 می است.

امیل انگروال، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل استارتاپ فناوری موسیقی Corite، به کوین تلگراف گفت که متا فرصت‌های بسیار مثبتی را برای فضای توکن غیرقابل تعویض (NFT) در حال ظهور ایجاد می‌کند. Angervail با نامگذاری آن یک سرمایه گذاری بسیار نقدینگی، تاکید کرد که متا در نهایت با پروژه های NFT موجود در این فضا همکاری خواهد کرد، که به طور کلی به بخش ارز دیجیتال کمک می کند تا وارد جریان اصلی شود.

او اضافه کرد: می‌توانیم در ماه‌های آینده منتظر نوآوری‌های منحصربه‌فرد NFT و متاورس متناسب با متا هستیم. Axie Infinity، یک بازی آموزش حیوانات خانگی و دنیای مجازی «بازی برای کسب درآمد» به سبک پوکمون، نیز شاهد افزایش ارزش بازار خود حدود 10 درصد در 24 ساعت گذشته بود و از 7.74 میلیارد دلار به 8.40 میلیارد دلار رسید.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.