هیات اوراق بهادار ایالت تگزاس با هدف ارائه حکم توقف و لغو شرکت وام دهنده رمزنگاری به نام Celsius Ne"/>

تنظیم کننده های تگزاس و نیوجرسی به دنبال شبکه سلسیوس می روند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

اندرو بروک ، سرپرست دادگستری نیوجرسی گفت: “شرکت هایی که در زمینه ارزهای رمزنگاری شده فعالیت می کنند از نظارت مصون نیستند.”

هیات اوراق بهادار ایالت تگزاس با هدف ارائه حکم توقف و لغو شرکت وام دهنده رمزنگاری به نام Celsius Network به دلیل عدم ارائه مجوز در سطح ایالتی یا فدرال ، درخواست دادرسی کرده است ، در حالی که دفتر اوراق بهادار نیوجرسی به این پلتفرم دستور داده است عرضه و فروش محصولات ارز دیجیتال با درآمد بالا را متوقف کنید.

بر اساس گزارش 17 سپتامبر ، تنظیم کننده تگزاس جلسه ای را در رابطه با ادعاهایی مبنی بر ارائه و فروش اوراق بهادار در تگزاس که علاوه بر عدم ثبت نام بعنوان معامله گر تحت قانون اوراق بهادار ایالت ، در تگزاس ارائه و فروش می کند ، تنظیم می کند.

اگر قاضی بپذیرد که پیشنهادات این پلتفرم نشان دهنده اوراق بهادار بدون مجوز است ، شبکه سلسیوس ممکن است مشمول دستور توقف و لغو شود.

در همان روز ، دفتر اوراق بهادار نیوجرسی اعلام کرد که دستور توقف علیه سلسیوس را به اتهام “تأمین هزینه عملیات وام دهی ارزهای رمزنگاری شده و معاملات اختصاصی حداقل از طریق فروش اوراق بهادار ثبت نشده با نقض نیوجرسی” صادر کرده است.

به گفته تنظیم کننده ایالتی ، این پلتفرم تقریباً 14 میلیارد دلار از این فروش جمع آوری کرد. اندرو بروک ، سرپرست دادگستری نیوجرسی گفت: “شرکت های مالی فعال در بازار ارزهای رمزنگاری شده در جریان هستند.” اگر در نیوجرسی اوراق بهادار می فروشید ، باید قوانین حمایت از سرمایه گذاران نیوجرسی را رعایت کنید. شرکت هایی که در زمینه ارزهای رمزنگاری شده فعالیت می کنند از نظارت مصون نیستند. ” جلسه دادگاه در تگزاس به صورت آنلاین یا حضوری در 14 فوریه برگزار می شود. اگر قاضی دستور توقف و لغو دستور را صادر کند ، احتمالاً شبکه Celsius و شرکت های وابسته به آن Celsius Network Limited ، Celsius US Holding و Celsius Lending باید متوقف شوند. ارائه خدمات رمزنگاری در تگزاس بدون ثبت نام در هیات اوراق بهادار ایالت یا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده. طبق گزارش تگزاس ، سلسیوس تا 3 سپتامبر بیش از 24 میلیارد دلار دارایی دیجیتالی در اختیار داشت که این شرکت را به یکی از بزرگترین دارایی های غیرمتمرکز تبدیل کرد. دارایی های آن از ژوئن 2020 ، زمانی که دارایی های دیجیتالی 1 میلیارد دلار را گزارش کرد ، بیش از 2300 درصد رشد کرده است. در تگزاس ، شبکه سلسیوس بیش از 344 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت بیش از 9000 ساکن و مشاغل محلی تا 9 ژوئن دارد. بخش اجرای تگزاس هیئت اوراق بهادار ایالتی در 14 مه به Celsius اطلاع داد که ممکن است با قانون اوراق بهادار ایالت مطابقت نداشته باشد. در تشکیل پرونده 17 سپتامبر ، ادعا شد که حسابهای سودآور این پلتفرم نقض بخش 4 الف قانون اوراق بهادار است و می گوید که آنها “قراردادهای سرمایه گذاری ، اسناد یا مدارک بدهی تنظیم شده به عنوان اوراق بهادار” هستند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.