توسعه دهندگان میگویند؛ متاورس به محبوبترین راه برای خریدو فروش کریپتو تبدیل خواهد شد

neda
5 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

اکثر توسعه دهندگان بر این باورند که نوآوری رمزارز و بلاک چین برای شکل دادن به آینده متاورس حیاتی است.

یک مطالعه جدید نشان می دهد که توسعه دهندگان بر این باورند که متاورس ممکن است روزی به محبوب ترین راه برای خرید و فروش کریپتو تبدیل شود. این مطالعه که توسط ارائه‌دهنده API Agora انجام شد، افکار و ایده‌های 300 توسعه‌دهنده را در مورد متاورس بررسی کرد.

این نظرسنجی نشان می‌دهد که 57 درصد از توسعه‌دهندگان معتقدند که متاورس روزی برجسته‌ترین راه برای تجارت ارزهای دیجیتال خواهد بود. با این حال، از هر 3 پاسخ دهنده، 1 نفر معتقد است که حریم خصوصی و امنیت داده ها ممکن است چالش بزرگی برای متاورس باشد. در همین حال، نقشه‌برداران از توسعه‌دهندگان پرسیدند که آیا نقش توکن‌های غیرقابل تعویض همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد و به بزرگترین شکل ارز در متاورس تبدیل می‌شود یا نه؟! 53 درصد از پاسخ دهندگان موافق بودند.

70 درصد از پاسخ دهندگان موافق بودند که پیشرفت ها در حوزه بلاک چین و کریپتو به طور قابل توجهی بر متاورس تأثیر می گذارد. 72 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی معتقدند که تعامل در زمان واقعی برای ایجاد یک “تجربه متصل” در متاورس بسیار مهم است. علاوه بر این، نتایج نشان داد که 55 درصد از شرکت کنندگان معتقدند که متاورس در آینده نزدیک جایگزین تعاملات اجتماعی واقعی خواهد شد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.