توصیه زندگی از سومین فرد ثروتمند مکزیک: “حسادت نکن، خودت را باور کن و بیت کوین بخر”

neda
9 ماه قبل
بیت کوین

سومین فرد ثروتمند مکزیک در شب کریسمس پیامی دلگرم کننده برای سال نو برای علاقه مندان به بیت کوین ارسال کرد.

ریکاردو سالیناس پلیگو در یک ویدیوی جشن دو دقیقه ای توصیه کرد که از پول فیات دور شوید و بیت کوین بخرید. او قبل از اینکه از فالوورهایش بخواهد بازتوییت کنند و به اشتراک بگذارند، سه توصیه به دنبال کننده های خود در توییتر به عنوان بخشی از پیام کریسمس و سال نوی خود می کند: «از پول های فیات دوری کنید. خواه دلار باشد، یورو یا ین – همه آنها یکسان هستند. این پول جعلی است که از دروغ های کاغذی ساخته شده است. بانک‌های مرکزی بیش از هر زمان دیگری در حال تولید هستند.»

او می گوید: «در بیت کوین سرمایه گذاری کنید!، حسادت را کنار بگذارید و خود را باور کنید، به ویژه هنگامی که به دنبال آزادی و نوآوری هستید. جای تعجب نیست که سالیناس سرمایه گذاری در بیت کوین را ترویج می کند. به عنوان یک مبشر برجسته بیت کوین از سال 2013، بیوگرافی توییتر او خود را صرفاً به عنوان یک تاجر مکزیکی و دارنده بیت کوین توصیف می کند. سالیناس قصد دارد دومین بانک خرده فروشی بزرگ مکزیک، Banco Azteca را به اولین وام دهنده در این کشور تبدیل کند که در بیت کوین تجارت می کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.