توکن های غیرمثلی، NFT ها وارد اینستاگرام میشوند

neda
1 سال قبل
NFT

به گفته مدیرعامل این شرکت، اینستاگرام به طور فعال در حال بررسی توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و راه‌های مختلفی است که می‌توان آن را برای دو میلیارد کاربر خود در دسترس قرار داد.

پس از یک جلسه پرسش و پاسخ در آخر هفته در پلتفرم محبوب رسانه های اجتماعی، مدیر اجرایی اینستاگرام، آدام موسری، اعلام کرد که این شرکت در حال تحقیق در مورد توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و راه های مختلف ادغام آن در رسانه های اجتماعی است.

موسری از طریق استوری اینستاگرام خود که روز شنبه منتشر شد، گفت: “ما به طور فعال در حال بررسی NFT ها و اینکه چگونه می توانیم آنها را برای مخاطبان گسترده تر در دسترس قرار دهیم، هستیم.او افزود: “من فکر می کنم این مکان جالبی است که می توانیم در آن بازی کنیم و همچنین راهی برای کمک به سازندگان است.” در حالی که موسری در پست اینستاگرام خود جزئیات بیشتری ارائه نکرد، نظرات او نشان می دهد که این شبکه اجتماعی ممکن است ابزارهایی را در اختیار کاربران خود قرار دهد تا NFT هایی را که ایجاد می کنند به نمایش بگذارند یا مستقیماً از خود برنامه NFT را از سازندگان مورد علاقه خود خریداری کنند.

الساندرو پالوزی، توسعه‌دهنده اپلیکیشن، ابتدا جزئیات برنامه‌های مرتبط با NFT اینستاگرام را در ماه جولای به اشتراک گذاشت و اسکرین‌شات‌هایی را در توییتر به اشتراک گذاشت. این توییت نشان می دهد که پست های اینستاگرام ممکن است به زودی با یک برچسب “کلکسیونی” ارائه شوند تا NFT هایی را که توسط کاربر در یک بخش اختصاصی نگهداری می شود علامت گذاری کنند. از دیگر ویژگی‌ها می‌توان به این امکان اشاره کرد که کاربران می‌توانند مستقیماً در اینستاگرام برای NFT پیشنهاد دهند. این اپلیکیشن اشتراک‌گذاری عکس و ویدیو نیز احتمالاً از کیف پول‌های رمزنگاری Coinbase و MetaMask و همچنین کیف پول Novi فیسبوک پشتیبانی می‌کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.