توکن های متاورس در ۲۴ ساعت گذشته پس از تغییر نام فیس بوک به متا افزایش چشمگیری داشتند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

توکن‌های متاورس در ۲۴ ساعت گذشته پس از اعلام اینکه فیسبوک به متا تغییر نام می‌دهد، افزایش یافته است، زیرا این شرکت تمرکز طولانی‌مدت خود را از رسانه‌های اجتماعی و پیام‌رسانی به محیط‌های مجازی سه بعدی فراگیر تغییر می‌دهد.

مارک زاکربرگ طی سخنرانی اصلی Connect 2021 خود که در 28 اکتبر ارائه شد، تغییر تمرکز را تأیید کرد. او گفت: «به مرور زمان، من امیدوارم که به ما به عنوان یک شرکت متاورس نگریسته شود و من می‌خواهم کار و هویت خود را بر روی چیزی که به سمت آن می‌سازیم تثبیت کنم. “زمان آن فرا رسیده است که یک نام تجاری جدید برای شرکت اتخاذ کنیم تا همه کارهایی که انجام می دهیم را در بر بگیرد، تا منعکس کنیم که چه کسی هستیم و چه چیزی را می خواهیم بسازیم.”

مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید توسط متا در طول سال آینده عرضه خواهد شد که فیس‌بوک و اینستاگرام را در محیط‌های کاری متاورس ترکیب می‌کند و همچنین حساب‌های کاربری متعددی را ارائه می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد زندگی شخصی و کاری خود را جدا نگه دارند. در حالی که متاورس در حال حاضر خبر بزرگی در حوزه رمزنگاری است، تغییر نام تجاری فیس بوک به طور طبیعی باعث قرار گرفتن در معرض بیشتر در این بخش و فراتر از آن می شود.

تغییر نام تجاری اخیر فیس بوک اولین بار نیست که زاکربرگ منافع شرکت را با فناوری های مرتبط با رمزنگاری هماهنگ می کند. زاکربرگ و متا بدون شک امیدوارند که کار بعدی آنها با کریپتوسفر با مشکل کمتری همراه باشد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

حسین

1 سال قبل
0
0

بازي آپلند UPLAND يک متاورس است ؟
بازي آپلند UPLAND را ميتوان يک متاورس ناميد و دلايل آن جامعه مجازي است که شامل گزينه هايي براي زندگي بازيکنان در شهر ها ساخته شده به همراه خريد و فروش ، اجاره ، ساخت و ساز و غيره است .
https://r.upland.me/rJTi

پاسخ