تیم توسعه دهنده کاردانو از راه اندازی موفقیت آمیز شبکه آزمایشی TestNet خبر داد

neda
1 سال قبل
کاردانو

توسعه دهنده کاردانو (IOHK) از راه اندازی موفقیت آمیز شبکه آزمایشی (testnet) را خبر داد که به توکن های مبتنی بر اتریوم اجازه انتقال به بلاک چین کاردانو را میدهد. IOHK می گوید که در ابتدا با شبکه غیرمتمرکز هوش مصنوعی SingularityNET (AGIX) در این ابتکار همکاری می کند.

در این نسخه آزمایشی اولیه، کاربران می‌توانند توکن‌های AGIX SingularityNET را از طریق پل مجاز به کاردانو و به اتریوم برگردانند. این یک گام مهم رو به جلو در ایجاد قابلیت همکاری بین بلاک چین برای ایجاد یک محیط کاربردی برای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. شبکه آزمایشی یک نمونه اولیه کار است و راه را برای شبکه اصلی که محصول آماده است هموار می کند.

به گفته مدیر عامل و دانشمند ارشد SingularityNET، دکتر بن گورتزل، مبدل شبکه اصلی به زودی پس از شبکه آزمایشی راه اندازی خواهد شد. طبق IOHK، مبدل شبکه آزمایشی توکن‌های ERC-20 اتریوم را به توکن‌های بومی در بلاک چین کاردانو تبدیل می‌کند. توکن ERC-20 استانداردی است که برای ایجاد و صدور قراردادهای هوشمند در بلاک چین اتریوم استفاده می شود.

توسعه‌دهنده کاردانو می‌گوید که ششمین بلاک چین بزرگ از نظر ارزش بازار نیز در حال کار بر روی اتصال به پروتکل‌های غیرمتمرکز دیگر است : ما در حال حاضر در حال ساختن و همکاری بر روی چندین پل برای اتصال کاردانو به سایر بلاک چین ها هستیم و این اولین مبدل یک شریان حیاتی در این سیستم است. هرچه این ارتباطات بیشتر رشد کنند، تأثیر شبکه برای تقویت جریان نقدینگی در اکوسیستم کاردانو بیشتر می شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.