تیم PARSIQ, سیستم مانیتورینگ چند زنجیره ای جدید را برای کاهش خسارات و سرقت ها معرفی کرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

با گسترش فناوری بلاک چین به افق های جدید، افزایش قابل توجهی در دفعات حملات سایبری و سایر تلاش های مخرب وجود داشته است که نگرانی های امنیتی حیاتی را در حوزه رمزارز ایجاد می کند.

در میان تقاضای فزاینده برای راه‌حل‌های نظارت بلادرنگ، PARSIQ، یک اکوسیستم با ویژگی‌های کامل از خدمات نظارت و اتوماسیون غیرمتمرکز، جدیدترین محصول خود، TRACKR را که به صراحت برای رفع نگرانی‌های فزاینده فعالیت‌های غیرمجاز در محصولات مبتنی بر بلاک چین توسعه داده شده است، راه‌اندازی کرده است.

راه‌حل‌های مانیتورینگ زنجیره‌ای PARSIQ مجموعه‌ای از موارد استفاده در دنیای واقعی را تقویت می‌کند که توسط فناوری بلاک چین، به‌ویژه سیستم‌های باطن غیرمتمرکز نسل بعدی، تامین می‌شوند. آخرین افزوده شده PARSIQ به مجموعه ابزارهای نظارت بر زنجیره موجود خود، بینش و هشدارهایی را در زمان واقعی به کاربران مربوط به تلاش‌ها و تراکنش‌های غیرمجاز برای ورود به کیف پول دیجیتالی آنها ارائه می‌دهد. با بیشتر شدن پلتفرم‌های DeFi که توسط هکرها هدف قرار می‌گیرند، TRACKR یک اقدام امنیتی بسیار مورد نیاز برای جلوگیری از فعالیت‌های ناخواسته است.

به گفته این تیم ، TRACKR اعلان‌های بی‌درنگ ارائه می‌کند و تلاش‌های مخرب را قبل از اینکه هکرها فرصتی برای اجرای برنامه‌های خود پیدا کنند، شناسایی می‌کند. به این ترتیب، به کاربران اجازه می دهد تا اقدامات متقابل را حتی قبل از اینکه بلاک چین تراکنش «غیر مجاز» را تأیید کند، انجام دهند.

در حال حاضر، راه‌حل TRACKR PARSIQ ردیابی داده‌های چند زنجیره‌ای را در شبکه‌های اصلی بلاک چین، از جمله بیت‌کوین، اتریوم، الگوراند، زنجیره هوشمند بایننس، سولانا، زنجیره اکو هوبی، پولکادوت، سلو و دش ارائه می‌کند. TRACKR همچنین می‌تواند فعالیت‌های زنجیره‌ای را بر روی APIها و وب‌قلاب‌ها نظارت کند و خود را به عنوان راه‌حل نظارتی برای کاهش تلفات و سرقت‌ها تقویت کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.