ثبت رکورد جدید توسط اتریوم

neda
8 ماه قبل
اتریوم

شبکه اتریوم به رکورد اساسی دیگری دست یافته است زیرا تعداد آدرس‌ها به ۶۹ میلیون رسیده است. این نقطه عطف در طی رالی بازیابی کوتاه مدت در اتریوم به دست آمد.

تقاضای در حال رشد در حالی که اتریوم در حال حاضر بسیار پایین تر از بالاترین رکورد قبلی است، فعالیت تراکنش های شبکه در سطوح سپتامبر تا اکتبر سال گذشته باقی مانده است. دلیل افزایش تعداد آدرس‌ها به احتمال زیاد به صنعت NFT مربوط می‌شود که ناگهان از ابتدای ژانویه دوباره شروع به رشد کرده است.

با توجه به داده‌های زنجیره‌ای ارائه‌شده، رشد شبکه اتریوم را می‌توان با ثبات و پیشرونده در نظر گرفت و تنها در تابستان یک جهش بزرگ داشت. با مقایسه دو نمودار، واگرایی بین دو معیار به راحتی قابل مشاهده است. رشد شبکه اغلب با رشد تقاضا همراه است که باید با اقدام قیمت دنبال شود. بدون هیچ گونه حرکت مثبت قیمت در بازار، عملکرد بازار اتریوم در حال حاضر نزولی در نظر گرفته می شود. اما در عین حال، کاربران به یکی از قوی‌ترین افزایش‌های کارمزد در چند ماه گذشته اشاره می‌کنند. همانطور که نرخ سوزاندن اتریوم نشان می دهد، کاربران به طور فعال روی بلاک چین کار می کنند. از این رو آنها به طور فعال سکه هایی را خرج می کنند که باید در مقطعی بخرند. اما از آنجایی که اکثر دارایی‌های موجود در بازار کریپتو بیش از 20 تا 30 درصد کاهش یافته است، اتریوم گزینه دیگری جز پیروی از آن نداشت، زیرا بخش عمده‌ای از ارزش بازار ارزهای دیجیتال و احساسات سرمایه‌گذاران را نشان می‌دهد.

در زمان انتشار، دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار با قیمت 3267 دلار معامله می شود و در شش روز گذشته 5.3 درصد رشد داشت.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.