ثبت رکورد 260 میلیون آدرس کیف پول در BitTorrent Speed

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بنابر پست توییت شرکت bittorent:

تعداد زیادی آدرس کیف پول متصل به BitTorrent نشان می دهد که شبکه، همچنان به رشد دادن جامعه خود ادامه می دهد. بنابراین، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که کاربران بیشتری در جامعه BTT وجود داشته باشند که کاشت تورنت را انجام دهند. از همه مهمتر، هرچه کاربر کاشت torrent های طولانی تری داشته باشد، رمزارز BTT بیشتری دریافت می کند.

از سوی دیگر، این توییت همچنین سیستم فایل BitTorrent که BTFS می باشد را تبلیغ می کند. طبق توییت، BTFS اولین سیستم ذخیره سازی غیر متمرکز مقیاس پذیر است که بر اساس 2 میلیارد کاربر BTT ساخته شده است. در حقیقت، با اهدافی که امروزه BTT توسعه می دهد، می توان گفت که BTT یک شبکه بسیار مبتکرانه است.

در اخبار دیگر، شریک شبکه BitTorrent، ترون (TRON)، به دلیل عملکرد بهتر از جایگزین های موجود در بازار، به رشد قابل توجهی دست می یابد.

جاستین سان (Justin Sun) پستی در توییتر به اشتراک گذاشت که محتوای آن درخواست رای گیری افزایش قیمت واحد پهنای باند و همچنین کارمزد ایجاد حساب بود. این به منظور کنترل نرخ رشد معاملات کم ارزش در TRC10 و کاهش آسیب آنها به شبکه TRON بود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.