جردن پیترسون،روانشناس بالینی "/>

جردن پترسون بیت کوین بیشتری را به عنوان پوششی در برابر تورم خریداری کرد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

پروفسور روانشناسی کانادایی – جردن پیترسون – پس از گفتگو با دکتر Saifedean Ammous پس از رسیدن به این نتیجه که بیت کوین “مشکل کننده ترین فناوری در برابر تورم” است، دارایی BTC خود را افزایش داد.

جردن پیترسون،روانشناس بالینی و شخصیت مشهور یوتیوب، با نویسنده “استاندارد بیت کوین”دکتر سیفدین آموس مصاحبه کرد. آنها در مورد شایستگی بیت کوین و اینکه چگونه دارایی دیجیتال پیشرو می تواند در زمان های آتی افزایش تورم کمک کند، بحث کردند.

پترسون به خالق ناشناس بیت کوین – ساتوشی ناکاموتو اشاره کرد. او نگرانی‌های خود را در مورد اینکه چگونه یک فرد مرموز می‌تواند چنین پروژه‌ای را طراحی کند، ابراز کرد و از Ammous پرسید که چرا مردم باید به این مفهوم اعتقاد داشته باشند. دکتر سیفدین توضیح داد که ناشناس بودن ناکاموتو مشکلی نیست زیرا می تواند ماهیت غیرمتمرکز ارز دیجیتال اصلی را بیشتر کند. نکته اصلی موفقیت است زیرا بسیاری از اختراعات دیگری که امروزه جامعه از آنها استفاده می کند، خالقان ناشناخته ای نیز دارند: شما هر روز از چرخ استفاده می‌کنید، اما نمی‌دانید چه کسی چرخ را اختراع کرده است، و ما هر روز از چیزهای زیادی استفاده می‌کنیم، نه به این دلیل که به کسی که آنها را اختراع کرده است اعتماد داریم، بلکه به این دلیل که آنها سابقه کار ثابتی دارند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.