جمع آوری بیت کوین مانند جمع آوری بچه های Beanie است

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

در مصاحبه اخیر با پلت فرم Real Vision ، پیتر شیف و مایک گرین نظرات خود را در مورد بیت کوین ارائه دادند. پیتر شیف به عنوان یکی از شدیدترین منتقدان بیت کوین شناخته می شود – نظرات او همچنان محکم باقی مانده است.

Ash Bennington ، میزبان این مصاحبه ، با معرفی مهمانان خود به عنوان “2 تا از برجسته ترین افراد بیت کوین در جهان” آغاز شد.
نفر دیگر نوریل روبینی است. در پاسخ به سوال ، پیتر شیف گفت: “من حتی بدبین نیستم”. وی با بیان اینکه اگر او شکاک باشد ، در مورد اینکه بیت کوین کار می کند تردیدی وجود دارد یا خیر ، گفت: “من می دانم بیت کوین کار نخواهد کرد”.
وی در ادامه توضیح داد که بیت کوین ارز نیست. وی گفت دلار یک ارز است ، اما تنها در صورت حمایت از طلا مشروعیت دارد. حداقل از نگاه او دلار یک ارز بود در حالی که بیت کوین اینگونه نبود.
شیف با بیان اینکه بیت کوین در واقع به عنوان وسیله مبادله مورد استفاده قرار نمی گیرد و واحد حساب نبود ، توضیحات بیشتری را ارائه داد. وی گفت که این یک دارایی مناسب مانند املاک و مستغلات نیست و فقط برای اهداف سفته بازی استفاده می شود.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.