جورج سوروس مدیر عامل صندوق Soros,در حال فروش سهام و خرید ارز دیجیتال است

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

داون فیتزپاتریک ، مدیرعامل صندوق Sorosکه سرمایه شخصی میلیاردر جورج سوروس را مدیریت می کند(که به خاطر کمک های خود به حزب دموکرات و ترویج ایده های لیبرال مشهور است)در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت که این صندوق “تعدادی سکه” دارد و مشتاقانه منتظر کشف صنعت DeFi هستیم.

 مدیر صندوق Sorosگفته است که در مارس 2020 ، درست زمانی که سقوط بازار به دلیل همه گیری اتفاق افتاد ، سود خود را شروع کرد. اما در عین حال ، صندوق به خرید سهام بازیابی که هنوز خیلی ارزان هستند ، علاقه مند است. دلیل اصلی آن فراوانی پول نقد در سیستم اقتصادی ایالات متحده است.

با اینکه صندوق سرمایه گذاری Sorosدر حال افزایش است ، اما مطمئناً از سرمایه گذاری در اقتصاد چین فاصله می گیرد. پیش از این ، خود سوروس گفته بود که دولت چین غیر منطقی عمل می کند و سرمایه گذاران نمی توانند هنگام سرمایه گذاری در اقتصاد این کشور احساس امنیت کنند. 

از نظر رمزنگاری ، فیتزپاتریک گفت که این صندوق بیشتر به فناوری و راه حل هایی که فناوری های غیرمتمرکز ارائه می دهد علاقه دارد تا خود ارزهای رمزنگاری شده. 

سرمایه گذاران نهادی به تدریج در حال حرکت به صنعت دارایی های دیجیتالی هستند و از فرصت های مناسب سرمایه گذاری مانند منابع مالی غیر متمرکز یا پیشنهادات توکن را کشف می کنندکه معمولاً بازده بیشتری نسبت به دارایی های سنتی ارائه می دهد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.