جک دورسی ، مدیر عامل توییتر مرتباً به اتریوم “نه” می گوید

sarah
1 سال قبل
اتریوم

جک دورسی ، مدیر عامل توییتر ، با وجود فعالیت های پلتفرم رسانه های اجتماعی با نشانه های غیرقابل استفاده مبتنی بر اتریوم (NFT) ، دوباره ایده خرید Ether (ETH) را رد کرد.
روز چهارشنبه ، پلت فرم رسانه های اجتماعی از طریق Rarible ، یک پلتفرم بزرگ NFT با استفاده از شبکه بلاک چین اتریون برای ضرب نشانه های قابل جمع آوری دیجیتال ، اعلام نتایج کرد.
اما علی رغم اینکه توییتر 140 NFT را در Ethereum منتشر کرد – پایه دومین ارز رمزپایه ارزشی بعد از بیت کوین (BTC) – ظاهراً دورسی منحصراً به بیت کوین وفادار مانده است.
پس از اخبار NFT ، کاربر توییتر Packanimal اظهار داشت که “فقط زمان لازم بود” که Dorsey در اتر سرمایه گذاری کند ، که مدیر عامل شرکت به راحتی پاسخ داد “نه”.

اظهارات دورسی در حالی است که برخی از بزرگترین طرفداران بیت کوین اعتراف می کنند که اتر در نهایت می تواند از بیت کوین به عنوان بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان پیشی بگیرد.
مایک نووگراتز ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری Galaxy Digital ، روز پنجشنبه پیش بینی کرد که اتر می تواند یک روز به “بزرگترین ارز رمزنگاری شده” تبدیل شود.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.