جک دورسی برنامه های آزمایشی Square را برای کیف پول سخت افزاری بیت کوین ترسیم می کند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

مدیر عامل شرکت گفت
“بیت کوین برای همه مناسب است. برای ما مهم است که محصولی فراگیر تولید کنیم که یک راه حل غیر حضوری به بازار جهانی ارائه دهد. “

Square Inc ، شرکت پرداخت تلفن همراه در پشت برنامه Cash محبوب ، به شدت در حال توسعه کیف پول منبع باز بیت کوین (BTC) است ، که نشان دهنده محکومیت مداوم در آینده پرداخت ارز دیجیتال است.
جک دورسی مدیر عامل و موسس روز جمعه در توئیتی نوشت: “Square در حال ساخت کیف پول سخت افزاری برای بیت کوین است.”
“اگر این کار را انجام دهیم ، می توانیم آن را کاملاً در فضای باز ، از نرم افزار تا طراحی سخت افزار و با همکاری جامعه بسازیم.”

دورسی منطق خود را در مورد کیف پول سخت افزاری جدید بیت کوین در مجموعه ای از پست ها که در آنها اهمیت نیاز به ایجاد یک تجربه یکپارچه تلفن همراه برای کاربران رمزنگاری را تأکید کرد ، بیان کرد.
از نظر دورسی ، “کمک به خود حضانت” می تواند تجربه مدیریت کیف پول رمزنگاری خود را بسیار ساده کند: “حضانت لازم نیست همه یا هیچ باشد. احتمالاً می توانیم حضانت را از طریق «خود حضانت مساعد» ساده کنیم.
دورسی گفت که برای جذب کاربران جدید به بیت کوین به تلاقی نیروها نیاز است.
وی گفت: “لایه 2 برای رشد ضروری است”
“رشد سفارشات اندازه ای که تصور می کنیم به ترکیبی از راه حل های بازداشتی ، خارج از زنجیره ای و لایه دوم نیاز دارد که به مردم اجازه می دهد” از 0 “خارج شوند. اسکوئر با داشتن 8،027 BTC در ترازنامه خود ، یکی از بزرگترین دارندگان شرکت های BItcoin است.
دارایی های آن بر اساس قیمت های فعلی 297 میلیون دلار ارزش دارد. برنامه Square’s Cash عمده درآمد خود را از فروش بیت کوین ایجاد می کند و علاقه خرده فروشی به کلاس دارایی های دیجیتال را برجسته می کند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.