جک دورسی: بیت کوین جایگزین دلار آمریکا خواهد شد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

جک دورسی، مدیر عامل سابق توییتر، در یک مبادله اخیر در توییتر با خواننده رپ، کاردی بی، گفت که بیت کوین قرار است جایگزین دلار آمریکا شود و حمایت تزلزل ناپذیر خود را از بزرگترین ارز دیجیتال بار دیگر نشان دهد.

تعامل توییتری بین رپر برنده جایزه گرمی و میلیاردر فناوری در مورد غصب دلار توسط ارزهای دیجیتال، واکنش‌های زیادی را در توییتر برانگیخت. دنیس پورتر، طرفدار بیت کوین اظهار داشت که چنین مکالمه‌ای در واقع اجتناب‌ناپذیر است.

پس از کناره گیری از سمت مدیرعاملی غول رسانه های اجتماعی در اواخر نوامبر، دورسی همچنین اسکوئر، شرکت پرداخت موبایلی خود را به بلاک تغییر نام داد. او اکنون یک شغل رویایی را به عنوان یک مدافع تمام وقت بیت کوین پذیرفته است. دورسی در یک توییت جداگانه، “web3” را نیز هدف قرار داد، اصطلاحی که برای توصیف مبهم نسل بعدی اینترنت استفاده می شود. او می گوید که این فقط “یک موجودیت متمرکز با یک برچسب متفاوت است.” او تنها میلیاردری نیست که web3 را مورد انتقاد قرار داد. ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا نیز اوایل این ماه وب3 را “BS” نامید. در توییتی در 20 دسامبر، او نظر متفاوت تری را در مورد این موضوع ارائه کرد و مدعی شد که این اصطلاح بیشتر شبیه “کلمه تبلیغاتی” به نظر می رسد تا آینده اینترنت. در توییت دیگری، دورسی اظهار داشت که تمرکز بر فناوری‌های انعطاف‌پذیر که در واقع متعلق به مردم هستند، مهم است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.