حضانت ارز رمزنگاری شده به بانک های تجاری جایگاهی در بازار می دهد

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

تجارت حضانت رمزنگاری در سال 2019 شکوفا شد و شرکت های fintech آن را هدایت می کردند ، اما اکنون ممکن است مرکز ثقل آن تغییر کند.

خدمات حضانت جذاب ترین گوشه اکوسیستم رمزنگاری نیستند ، اما راه حل های قرن بیست و یکم برای ذخیره و نگهداری دارایی های دیجیتال برای دستیابی گسترده ارز به ارزهای رمزپایه بسیار مهم است. به همین دلیل ، اعلامیه اخیر Cowen Inc. مبنی بر اینکه بانک سرمایه گذاری 103 ساله ایالات متحده می خواهد از طرف مدیران دارایی و صندوق های سرمایه گذاری رمزنگاری کند ، قابل توجه است ، به ویژه اگر همراه با اظهارات مشابه غول های سنتی بانکی مانند بانک نیویورک ملون و دویچه بانک در اوایل سال جاری باشد.
آیا خیلی زود است که از این به عنوان یک جنبش صحبت شود؟ رافائل پولانسکی ، مدیر عامل Boerse Stuttgart Digital Ventures GmbH ، به Cointelegraph گفت: “این کاملا یک روند است.”
غول های بانکی سنتی مانند Wells Fargo – که همچنین اعلام کرد شروع به ارائه خدمات رمزنگاری به سرمایه گذاران ثروتمندتر خود می کند – توسط مشتریانی که مشتاق افزایش فعالیت های رمزنگاری و رمزگذاری خود هستند ، درگیر تجارت می شوند.
پولانسکی توضیح داد: “آن دسته از مشتریان هنوز مایل به اعتماد به شركت های پیشگام فینتك با سه رقم مبالغ نیستند.”
” مایکل گفمن ، استادیار امور مالی در دانشگاه روچستر ، پیش بینی کرد: “بله ، بانک های [سنتی] بیشتری خدمات حضانت را ارائه می دهند.”
او به Cointelegraph گفت: این مانند ساختن خانه ای است که “حفاظت پایه و اساس آن است”. ماتیاس فون هاف ، مدیر عامل بانک TEN31 fintech ، به Cointelegraph گفت: “قلمروهایی که دارای یک رژیم نظارتی مالی خوب هستند ، به طور کلی اهمیت ارائه یک چارچوب نظارتی صحیح برای نگهداری رمزنگاری را درک می کنند.”
وی همچنین انتظار دارد که بانک های سنتی بیشتری وارد فضای حضانت شوند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.