خرید ۳۸ میلیون دلاری یک نهنگ شیبا اینو

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

یک نهنگ شیبا اینو پس از خرید 38 میلیون دلار توکن در شبکه ظاهر شد.نهنگ تازه وارد با وجود از دست دادن ارزش ۵ درصدی 850 میلیارد توکن خریده است.

این معامله 15 ساعت پیش انجام شد، در حالی که توکن به تازگی اصلاح خود را آغاز کرده بود و با قیمت 0.000048 دلار معامله می شد. چنین قدرت خرید قوی، متأسفانه، نتوانست شیبل را بیشتر به سمت بالا سوق دهد و به روند صعودی محلی دامن بزند.

با ورود نهنگ های بیشتر به بازار، پس زمینه بنیادی شیبا به طور مداوم در حال توسعه است و به نظر می رسد قیمت در بازار برای عبور از منطقه 0.000046 دلار تلاش می کند. سایر نهنگ ها نیز بیش از 2.3 میلیارد دلار توکن نهگداری میکنند.

تغییر در روند اندکی پس از اصلاح بازار جهانی ارزهای دیجیتال ظاهر شد. اکثر نهنگ ها با 15 درصد تخفیف نسبت به بازه معاملاتی قبلی وارد بازار شیبا شده اند. نهنگ ها همچنین با خرید 72 درصد از عرضه در گردش، به اکثریت مطلق این زنجیره تبدیل شده اند که شیبا را بیشتر در دست کیف پول های بزرگ قرار می دهد.

در زمان انتشار، شیبا 0.000046 دلار با 3 درصد زیان روزانه معامله می شود. علاوه بر این، این توکن 15 درصد از بالاترین قیمت قبلی خود یعنی 0.000054 دلار از دست داده است. این توکن نتوانست به رالی خود ادامه دهد و با پشتیبانی محلی معامله می شود، داده های زنجیره ای حاکی از کاهش سریع حجم معاملات است که نشان می دهد معامله گران هنوز در برابر قیمت آینده دارایی را تصمیم نگرفته اند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.