خزانه داری بریتانیا و بانک مرکزی در مورد CBDC که احتمالا تا سال 2030 راه اندازی خواهد شد، مشورت خواهند کرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بانک مرکزی انگلیس و وزارت دارایی بریتانیا در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مشاوره در مورد عرضه احتمالی ارز دیجیتال بانک مرکزی از سال 2022 هستند. در بیانیه روز سه‌شنبه، بانک انگلستان گفت که مشاوره پوند دیجیتال با وزارت خزانه‌داری HM ویژگی‌های طراحی، مزایا و پیامدهای آن برای کاربران و کسب‌وکار و همچنین سایر مسائل مرتبط را در نظر می‌گیرد.

نتایج مشاوره سال 2022 مشخص خواهد کرد که آیا مقامات بریتانیا قصد دارند با ارز دیجیتال بانک مرکزی یا CBDC پیش بروند یا نه. گفته شد اگر نتایج این مرحله “توسعه” به این نتیجه برسد که مورد CBDC ساخته شده است، و از نظر عملیاتی و فناوری قوی است، اولین تاریخ برای راه اندازی CBDC انگلستان در نیمه دوم دهه خواهد بود.”

بانک مرکزی انگلستان اضافه کرد که هیچ تصمیمیدر مورد اینکه آیا بریتانیا در آینده CBDC را معرفی خواهد کرد، گرفته نشده است. با این حال، هر پروژه پوند دیجیتالی به جای جایگزینی با پول نقد و سپرده های بانکی، با هدف وجود در کنار پول نقد و سپرده های بانکی است. در ماه آوریل، بانک انگلستان و وزارت دارایی یک کارگروه را با هدف بررسی راه اندازی یک CBDC، از جمله مسائل مرتبط با طراحی و همچنین پیاده سازی و عملیات احتمالی آن در بریتانیا ایجاد کردند.

ریشی سوناک، رئیس خزانه داری آمریکا، در ماه جولای گفت که مقامات محلی درباره اصلاحات پیشگام «برای حمایت از پذیرش ایمن دارایی‌های کریپتو و استیبل کوین‌ها» و بررسی پرونده CBDC در کشور مشورت خواهند کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.