دارنده 5 میلیارد دلاری شیبا اینو شروع به انتقال وجوه خود کرده است

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

چند روز پیش، صنعت کریپتو با بزرگترین تجارت فردی تمام دوران شگفت زده شد، یک سرمایه گذار اولیه شیبا اینو از خرید 8000 دلاری در 400 روز 5.7 میلیارد دلار به دست آورد. مدت کوتاهی پس از انتشار این خبر، بازار در آمیخته ای از هیجان و دلهره قرار گرفت، زیرا بسیاری از تحلیل گران به این فکر می کردند که اگر صاحب آن تصمیم بگیرد از این ثروت هنگفت پول نقد کند، بازار شیبا چه می شود.

برخی دیگر از ناظران بازار حدس می زنند که دارنده یا دسترسی به کیف پول را از دست داده یا شاید همه چیز را فراموش کرده است، زیرا غیرواقعی به نظر می رسید که سرمایه گذاری 8000 دلاری را حفظ کند تا زمانی که بدون دست زدن به آن به 5.7 میلیارد دلار تبدیل شود. همانطور که یکی از کاربران توییتر اشاره کرد، گمانه زنی در مورد یک کیف پول گم شده یا فراموش شده اوایل امروز هنگامی که برخی از فعالیت ها در آدرس کیف پول مشاهده شد، از بین رفت. صاحب این کیف پول چهار انتقال متوالی انجام داده است که هر کدام شامل بیش از 10 تریلیون توکن SHIB در یک زمان است. این کیف پول دارای 70,200,003,106,584 توکن SHIB اولیه بود.

با این پیشرفت جدید، علاقه مندان به شیبا اینو بیشتر نگران ثبات بازار شده اند، اگر صاحب کیف تصمیم بگیرد تمام توکن های SHIB را در کیف پول نقد کند.

این امر اتفاقی را در ماه می به یاد می آورد که بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین، شروع به دور انداختن توکن های SHIB کرد که توسط توسعه دهندگان پروژه برای او ارسال شده بود. این حرکت باعث شده بود که قیمت شیبا و بسیاری از میم کوین‌های دیگر به میزان قابل توجهی کاهش یابد و اکثر آنها بیش از نیمی از ارزش بازار خود را از دست بدهند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.