دامیننس شیبا اینو میان هولدرهای آن به ۲۱ درصد رسید

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

به گفته Whalestats، در حالی که عملکرد بازار شیبا اینو بسیار مورد انتظار است، داده‌های پس‌زمینه روی زنجیره و بازار نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران بزرگ همچنان علاقه‌مند به خرید برخی توکن‌ها برای کیف پول خود هستند.

این سرویس دارایی‌های 1000 آدرس بزرگ اتریوم را که دارای توکن‌های Erc-20 هستند، ردیابی می‌کند. پیش از این، U.Today گزارش داده بود که شیبا اینو جایگاه خود را در میان محبوب ترین دارایی های کیف پول های بزرگ بازپس گرفته است. اکنون نهنگ ها تصمیم گرفته اند جایگاه خود را در توکن های مبتنی بر میم افزایش دهند.

مجموع دارایی‌های همه توکن‌ها مجدداً توزیع شده است و شیبا اینو نسبت به دوره‌های قبل تسلط بیشتری به دست آورده است. اکنون، ۲۱ درصد از بزرگترین کیف‌پول‌ها شیبا اینو را در اختیار دارند، در حالی که دیروز این رقم ۱۷ درصد بود.

شیبا اینو با 1.3 میلیون دلار از میانگین مقدار خرید و 23.5 میلیارد از میانگین مقدار توکن، در پنج توکن برتر خریداری شده در یک دوره 30 روزه باقی مانده است.

در زمان انتشار، شیبا با 6.4 درصد زیان روزانه معامله می‌شود، که قبلاً 10 درصد از ارزش خود را در 16 نوامبر از دست داده بود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.