در صورت توافق، کارگران برزیلی میتوانند حقوق خود را بصورت ارز دیجیتال از کارفرما دریافت کنند

neda
1 سال قبل
بیت کوین

در ماه سپتامبر، پیش نویس لایحه 2.303/15 که توسط معاون Aureo Ribeiro در مجلس نمایندگان برزیل معرفی شد توسط کمیسیون ویژه مجلس تصویب شد. سپس برای موافقت اتاق برای قانونی کردن استفاده از ارز دیجیتال مانند بیت کوین در کشور در جلسه عمومی اتاق ها ارائه شد.

روبرتو کامپوس نتو، رئیس بانک مرکزی برزیل، از مقررات ارز دیجیتال حمایت می کند. در یک رویداد آنلاین، نتو گفت که بحث های زیادی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار برزیل در مورد چگونگی اطمینان از تنظیم فضای ارز دیجیتال در جریان است. او همچنین گفت که «بازار مالی آنقدر در حال تغییر است که همه آن‌ها به داده تبدیل می‌شوند. ما باید دنیای مقررات را تغییر دهیم.»

اخیرا، معاون فدرال Luizão Goulart، نماینده برزیلی کنگره، لایحه ای را برای قانونی کردن پرداخت ارز دیجیتال برای کارگران بخش دولتی و خصوصی پیشنهاد کرد. پیشنهاد Goulart به دنبال قانون جدیدی است که به کارگران برزیلی حق درخواست ارز دیجیتال را به عنوان روش پرداخت از کارفرمایان می دهد. این لایحه بیان می کند که قبل از پرداخت ارز دیجیتال باید توافق متقابلی بین کارمندان و کارفرما وجود داشته باشد. «محدودیت درصد پرداخت (حقوق) در ارزهای رمزنگاری شده به انتخاب آزادانه کارگر خواهد بود. هرگونه تحمیل از سوی کارفرما ممنوع خواهد بود.»

اگر لایحه جدید به قانون امضا شود، اجماع برای از پیش تعیین درصد دستمزد در ارزهای دیجیتال و فیات بین کارگران و کارفرمایان ایجاد خواهد کرد. گولارت گفت: «مهمتر از همه، این پیشنهاد به همکاری در حل مشکل «نقدی» دولت‌های فدرال، ایالتی و شهرداری با ارائه گزینه‌های پرداخت کمک می‌کند و در عین حال، اقتصاد بازار غول‌پیکری را پیش رو به حرکت در می‌آورد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.