در لایحه جدید نامزدها در انتخابات روسیه نیاز به اعلام دارایی های رمزگذاری دارند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

قبل از رفتن به شورای فدراسیون ، این لایحه هنوز باید از دو قرائت در دوما بگذرد.

دومای دولتی روسیه در اولین قرائت خود پیش نویس لایحه جدیدی را تصویب کرد که بر اساس آن نامزدهای انتخابات باید دارایی های مخفی ، هزینه ها و خریدهای خود را فاش کنند.
پیش نویس این لایحه همچنین از نامزدهای انتخاباتی می خواهد منبع درآمد خریدهای ارزهای رمزپایه را مشخص کنند و به اظهارات رمزنگاری نه تنها از کاندیداهای واقعی ، بلکه همسر و فرزندان خردسال آنها نیز برای سه سال گذشته نیاز دارد.
پیش نویس این لایحه که در مارس 2021 ارائه شد ، شامل مجموعه ای از اصلاحات در قوانین موجود روسیه مانند موارد مربوط به انتخابات ریاست جمهوری و نمایندگان دومای دولتی ، تضمین حقوق انتخابات ، و همچنین لایحه اصلی ارز رمزنگاری شده “دارایی های مالی دیجیتال” به طور رسمی تصویب شده در کشور است.
گام بعدی در تهیه پیش نویس لایحه ، بررسی اصلاحات احتمالی در اواسط ژوئن خواهد بود. انتخابات برای دومای دولتی در سپتامبر 2021 برنامه ریزی شده است ، و حزب حاکم طرفدار کرملین ، روسیه متحد ، انتظار دارد که دو سوم 450 کرسی دوما را تصاحب کند.
ظاهراً دوما نگران فعالیت رمزنگاری معاونان جدید است زیرا مخالفت روسیه با قبول بیت کوین (BTC) مشهور است.
“بنیاد مبارزه با فساد” روسیه – که توسط الکسی ناوالنی منتقد زندانی کرملین تاسیس شد و اکنون یک سازمان افراطی اعلام شده است – کمک های بیت کوین را از سال 2016 پذیرفته است.
دولت روسیه اوایل سال جاری ، حتی برخی را مجبور به فروش رمزنگاری خود کرد و نیازهای مربوط به گزارش رمزنگاری را از مقامات دولتی اخذ کرد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.