دستور فرانسه به بایننس در خصوص تمرکز روی انطباق AML

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

تلاش صرافی ارزهای دیجیتال بایننس برای راه اندازی یک دفتر منطقه ای در پاریس، فرانسه، اکنون به انطباق این پلتفرم برای مبارزه با پولشویی (AML) بستگی دارد.

به گزارش رویترز، تنظیم‌کننده‌های مالی فرانسوی از بایننس خواسته‌اند تا قبل از دریافت مجوز برای یک مرکز منطقه‌ای در کشور، روی مقررات AML تمرکز کند. به گفته رئیس بانک مرکزی فرانسه، فرانسوا ویلروی دو گالهاو، انتخاب بایننس فرانسه شاخص خوبی برای بخش مالی این کشور است، اما این مبادله باید اعتماد و اعتبار را تضمین کند.

ویلروی گفت: این نشانه پویایی نوآورانه بازار پاریس است، اما این امر بدیهی است که به تضمین اعتماد و اعتبار بستگی دارد… این همان چیزی است که ACPR و AMF (مرجع بازارهای مالی) را در اقداماتشان، به ویژه در مورد موضوع کلیدی مبارزه با پولشویی راهنمایی می کند.

این امر پس این پس از اینکه صرافی به دلیل قوانین ضعیف ضد پولشویی مورد بررسی قرار گرفت،صورت گرفت که ژائو، مدیر عامل بلیننس فاش کرد که صرافی قصد دارد مراکز منطقه‌ای را در سطح جهانی راه‌اندازی کند تا کتاب‌های خوبی با تنظیم‌کننده‌ها داشته باشد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.