دلایل افزایش قیمت سولانا

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

سولانا هفته های متوالی شاهد افزایش قیمت بود،در زمان نگارش این مقاله ، SOL در حدود 207 دلار معامله شد که نسبت به کمتر از 2 دلار در ماه ژانویه 11،400 افزایش یافته است.

بر اساس گزارش Cointelegraph Markets ، سولانا در حال حاضر با حدود 60 میلیارد دلار در بین 10 ارز رمزنگاری شده برتر قرار دارد و دارای ششمین رتبه از Dogecoin (DOGE) است. یکی از کاتالیزورهای احتمالی این روند صعودی ، تأمین سرمایه از سوی سرمایه گذاران به رهبری Andreessen Horowitz و Polychain در ماه ژوئن است.

سولانا 314 میلیون دلار سرمایه داشت که از آن برای توسعه فناوری خود در عرصه امور مالی غیر متمرکز (DeFi) استفاده می شود.

این سرمایه گذاری به جای خرید سهام خالص سنتی ، به شکل خرید سکه SOL صورت گرفت. یکی دیگر از دلایل اصلی افزایش قیمت SOL اعلام چهارمین رویداد هکاتون است که قرار است 8 اکتبر برگزار شود.

هکاتون توسعه دهندگان را هدف قرار می دهد که پروژه های آنها برای برنده شدن جوایز نقدی و فرصت های تأمین مالی رقابت می کنند. این امر به عنوان یک حرکت مثبت برای سولانا تلقی شد ، زیرا می تواند به دستیابی وسیعتر فناوری خود کمک کند.

بنابراین ، با پیشرفت سولانا ، متخصصان نمی توانند آن را با بلاک چین قابل برنامه ریزی مشابه یعنی اتریوم مقایسه کنند. بسیاری تا آنجا پیش رفته اند که می گویند سولانا می تواند یک قاتل اتریوم باشد و با Polkadot ، Avalanche و Binance Smart Chain رقابت کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.