دنباله روی از جنایت: Thodex قبل از بستن مغازه 125 میلیون دلار بیت کوین به کراکن منتقل کرد

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

طبق گفته Whitestream ، ادعا می شود که بورس رمزنگاری Thodex که اکنون از بین رفته است ، بیش از 5000 بیت کوین را بین اوت 2020 و فوریه 2021 به کراکن ارسال کرده است.
حدود 280 میلیون دلار بیت کوین (با قیمت های فعلی بازار) کیف پول بورس رمزنگاری Thodex را ترک کرد و در صرافی Kraken آمریکا قرار گرفت.
Whitestream ، یک شرکت ردیابی بلاکچین مستقر در اسرائیل که در توییتر فاش شده است ، حاکی از آن است که مدیران بورس ارزهای رمزنگاری شده برای مدت زمان طولانی قصد داشته اند تا پول نقد را پرداخت کنند.
به عبارت دیگر ، از اوت سال گذشته ، ممکن است مقامات Thodex در حال سرقت بیت کوین از مشتریان و ارسال آن به بازی Kraken برای بازیابی باشند.

همانطور که توسط BTC PEERS گزارش شد ، Thodex ماه گذشته پس از اطمینان به مشتریان در مورد نیاز به توقف خدمات خود برای حدود پنج روز ، ناگهان عملیات را متوقف کرد.
گزارش قبلی تخمین زده بود که حداقل 2 میلیارد دلار وجوه مشتری توسط مدیرعامل گمشده بورس به سرقت رفته است.
با این حال ، سلیمان سویلو ، وزیر کشور ترکیه ، بعداً این رقم را به 108 میلیون دلار کاهش داد.
با توجه به قیمت متوسط ​​25000 دلار بین آگوست 2020 و فوریه 2021 ، رقم جدید دور از برآورد 125 میلیون دلار Whitestream نیست.
Whitestream ادعا می کند که چندین آدرس کیف پول بیت کوین که توسط Thodex کنترل می شوند ، BTC را از طریق یک خوشه متوسط ​​کیف پول منتقل می کنند و درصد قابل توجهی را روی Kraken واریز می کنند. این پرونده هنوز در جریان است. با این حال ، مقامات ترکیه شش مظنون از جمله دو خواهر و برادر مدیر عامل صرافی را در ارتباط با دزدگیر رمزنگاری دستگیر کردند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.