Coinbase Pro دوج کوین (DOGE) را لیست کرده "/>

دوج کوین اکنون در coinbase pro ذکر شده است

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال
Coinbase Pro دوج کوین (DOGE) را لیست کرده است. معاملات از 3 ژوئن در ساعت 9 صبح یا قبل از آن آغاز می شود.

Coinbase Pro اعلام کرده است که سرانجام ارز رمزنگاری شده دوج کوین (DOGE) را در سیستم عامل رمزنگاری خود وارد کرده است. طبق این خبر ، معامله گران می توانند معاملات DOGE را از 3 ژوئن در ساعت 9 یا به وقت اقیانوس آرام (PT) آغاز کنند.
تیم Coinbase Pro توضیح می دهد: با شروع فوری ، پذیرش انتقال ورودی DOGE به Coinbase Pro را شروع خواهیم کرد.
در صورت تحقق شرایط نقدینگی ، معاملات در ساعت 9 صبح به وقت اقیانوس آرام (PT) پنجشنبه ، 3 ژوئن آغاز می شود. علاوه بر این ، بر اساس این توییت ، معامله گران می توانند منابع DOGE خود را از کیف پول خارجی خود مستقیماً به حساب Coinbase Pro خود قبل از معامله منتقل کنند.

به طور خاص ، تیم Coinbase Pro گفت که معامله گران می توانند در زمان معین DOGE را تنها در صورت تحقق شرایط نقدینگی معامله کنند.
بیشتر از این ، پشتیبانی Dogecoin به زودی در هر مکانی که پرداخت DOGE پذیرفته شود ، انجام می شود.
با حرکت به جلو ، Coinbase DOGE-USD ، DOGE-BTC ، DOGE-EUR ، DOGE-USGT را راه اندازی خواهد کرد.
همچنین ، اگر DOGE-GBP عرضه دوج‌کوین را در سیستم عامل خود مشاهده کند ، کتاب سفارش می دهد. دقیقاً ، Coinbase عموماً کتاب سفارشات را در سه فاز تحت عنوان فقط پس از فروش ، فقط با محدودیت و تجارت کامل راه اندازی می کند.
طبق اخبار ، مشتریان از Coinbase خواسته اند که با گذشت زمان راهی برای تجارت بیشتر دارایی های دیجیتال باز کند.
پس از درخواست ، Coinbase تأكید كرد كه آنها انتظار دارایی های حمایتی را دارند كه مطابق با استاندارد آنها در هر دوره از لیست آنها باشد.
همچنین ، Coinbase اشاره کرد که آنها اخیراً پشتیبانی تجاری بصری را برای بسیاری از دارایی های دیجیتال و نه تنها دوج کوین اضافه کرده اند.
علاوه بر اخبار Coinbase Pro Dogecoin ، انجمن رمزنگاری توییتر نیز واکنش نشان داد. برخی هیجان زده بودند. دیگران شوکه شده بودند و از خود می پرسیدند که چرا؟ طبق CoinMarketCap ، ارزش DOGE 17 درصد افزایش یافته و هم اکنون در زمان نوشتن مقاله با قیمت 0.39 دلار معامله می شود.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.