دوج کوین بدون توییت های ایلان ماسک به 0.31 دلار رسید

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

هشتمین ارز رمزنگاری شده، DOGE ، که همچنین محبوب ترین ارز در جامعه است ، موفق شده است سطح 0.31 دلار را بازیابی کند و هم اکنون با 0.3174 دلار معامله شود.

 این سکه امروز 0.31 دلار برای دومین بار پس از بازبینی اولیه در روز قبل ، دوباره به فروش رسید.

 دیوید گوختشتین ، تأثیرگذار ارزهای رمزپایه ، در توییتی نوشت که این صعود بدون هیچ توئیتی از ایلان ماسک ، کاملاً خوب انجام شد. شاید در آینده ، ماسک تأثیرگذارترین طرفدار Dogecoin در مریخ نیز باشد.

مدیر عامل پروتکل PAC ، دیوید گشتشتین ، با اعلام این که بدون حمایت ایلان ماسک ، به سود خود افزوده است ، با توئیتر گفتگو کرد و توضیح داد که چرا اوضاع برای دوج کوین تغییر کرده است.

او معتقد است که Dogecoin دارای یک جامعه قوی است و در حال حاضر همان کاری را انجام می دهد که ارزهای رمزنگاری شده قصد دارند انجام دهند یعنی راه اندازی به روزرسانی ها برای کاهش هزینه های تراکنش و تلاش برای پذیرش گسترده تر در توییتر.

اسکات ملکر ، تحلیلگر و معامله گر برجسته ارز دیجیتال ، یک نمودار رمزنگاری را به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد Dogecoin در حال شکل گیری الگوی Falling Wedge است که اغلب معکوس است و ممکن است نشان دهنده آمادگی سکه برای صعود باشد. ملکر معتقد است که هدف بعدی می تواند 0.35 دلار باشد.

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.