دوج کوین میان ۸ سکه محبوب نهنگ های BNB بازگشت

neda
1 سال قبل
دوج کوین

طبق گفته WhaleStats، دوج‌کوین،به هشت سکه محبوب در میان نهنگ‌ها در زنجیره BNB بازگشته است.

ایت سرویس کیف پول های آدرس های بزرگ BNB و دارایی های آنها را ردیابی می کند. طبق جدیدترین داده‌ها، دوج‌کوین اکنون بیش از 2٪ از کل دارایی‌های آدرس‌های نهنگ را به خود اختصاص داده است. دارایی های دوج کوین تقریباً 200 میلیون دلار ارزش دارد. پیش از این، سکه ها در میان کیف پول های مشابه، در صدر پرمعامله ترین سکه ها در همان زنجیره قرار می گرفتند. اما طبق داده های تاریخی، هیچ حجم معاملات عمده ای در هیچ صرافی ظاهر نشده است، که نشان می دهد دوج به دلیل عدم وجود قدرت خرید قابل توجه در سایر موقعیت ها در صدر قرار گرفته است.

طبق داده‌های TradingView، عملکرد دوج‌کوین برای هر دارنده یا سرمایه‌گذاری سودآور نبود. این میم کوین در ماه گذشته، تقریباً 40٪ از ارزش خود را از دست داده است. در سطح جهانی، دوج در طول سال با پمپ های ناگهانی در محدوده بلندمدت حرکت کرده است. آخرین پامپ سکه در اکتبر رخ داد که سکه به بالاترین سطح دو ماهه 0.30 دلار رسید. علاوه بر عملکرد ضعیف بازار از نظر قیمت، دارایی همچنین به طور مداوم حجم معاملات خود را از دست می دهد، که می تواند به تعطیلات کریسمس آینده نیز مرتبط باشد، اکنون زمانیست که بازارهای مالی به طور کلی حجم معاملات خود را از دست می دهند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.