دوج کوین پس از لیست eToro به بیش از 50 سنت افزایش یافت

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

دوج‌ کوین در پی ورود به سایت خود در سیستم عامل معاملات اجتماعی eToro ، طی 24 ساعت گذشته 36٪ افزایش یافته است.

به طور خلاصه
قیمت دوج کوین به بالاترین قیمت همیشگی یعنی 0.531 دلار رسیده است.

دوج کوین (DOGE) در روز سه شنبه 4 مه با بالاترین سطح 0.50 دلار به قیمت فعلی 0.531 دلار در هر CoinGecko و به بالاترین سطح تاریخی خود رسید.
سکه میم در حال حاضر با رشد بازار تا 61.8 میلیارد دلار، پنجمین ارز رمزنگاری شده ارزآوری است. افزایش چشمگیر قیمت دوج کوین با معامله در DOGE روز دوشنبه آغاز شد.

دوج کوین این ماه را با افزایش 0.38 دلار آغاز کرد زیرا صفوف تأثیرگذار شبکه های اجتماعی و افراد مشهور در صف ایستادند تا از این سکه ها تعریف کنند.

برجسته ترین حامی دوج کوین همچنان مدیر عامل شرکت تسلا ، ایلان ماسک است که در ماه های اخیر مرتباً در توییتر به این ارز رمزنگاری شده ، عنوان “Dogefather” را برگزیده است. توییت های ماسک با افزایش قیمت DOGE مرتبط شده است – اگرچه در بحث در برنامه چت صوتی Clubhouse در فوریه ، وی اظهار داشت که پست هایش درباره دوج کوین “شوخی بیش نیست.”

آخر هفته آینده ، در تاریخ 8 مه ، ماسک قرار است برای اولین بار به عنوان مجری در برنامه کمدی Saturday Night Live شرکت کند و بستر بزرگی برای اشتراک نظرات و عقاید خود داشته باشد.
مدیر عامل تسلا گفته است که “قطعاً” به عنوان “Dogefather” خود اشاره خواهد کرد ، این طرفداران ارز رمزنگاری شده را امیدوار می کند که یک دوج کوین نامگذاری شده در SNL همان تأثیر اعلامیه های ماسک در توییتر بر قیمت آن را داشته باشد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.