دوج کوین ۸ ساله شد

neda
1 سال قبل
دوج کوین

دوج کوین، در حال حاضر هشت ساله شده است و به یک بازیگر اصلی در صنعت ارز دیجیتال تبدیل شده است.

در ماه می، ارز دیجیتال جوک که توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر در 6 دسامبر 2013 برای تمسخر آلت کوین ها راه اندازی شد، پس از تجربه یک رالی عظیم در اوایل ماه مه بیش از 90 میلیارد دلار ارزش داشت. با کمک ایلان ماسک، حامیان برجسته، سایر افراد مشهور و پوشش بی وقفه رسانه ای، دوج کوین تنها در چهار ماه در اوایل سال 2021 به میزان چشمگیر 17000 درصد افزایش یافت و کل جامعه سرمایه گذار را مجذوب خود کرد.

این میم کوین الهام بخش بسیاری از کپی‌کنندگان بوده است، مانند شیبا اینو. دوج کوین 76.1 درصد از بالاترین رکورد خود افت کرده است، اما همچنان از ابتدای سال به میزان خیره کننده 6943 درصد رشد کرده است و دارندگان بلندمدت آن را بخشی از ثروتمندان ارزهای دیجیتال می کند. مارکوس که اکنون اغلب در توییتر با ماسک در ارتباط است، ادعا می کند که سال 2021 دومین سال عجیب او به دلیل دوج کوین بوده است. با این حال، بعید به نظر می‌رسد که پالمر روز تولد ارز دیجیتال جوک خود را جشن بگیرد، زیرا برنامه‌نویس استرالیایی مدت‌ها پیش جامعه را رها کرده بود. او در یک توییت در ماه ژوئیه ادعا کرد که صنعت کریپتو توسط “یک کارتل قدرتمند” کنترل می شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.