دولت ایالت تلانگا از راه اندازی برنامه شتاب دهنده بلاک چین برای تقویت استارتاپ ها خبر داد

neda
1 سال قبل
دسته‌بندی نشده

دولت ایالت تلانگانا از راه اندازی برنامه شتاب دهنده بلاک چین هند برای تقویت استارت آپ های وب 2 و وب 3 و توسعه دهندگان بلاک چین در مراحل اولیه با هدف حل چالش های دنیای واقعی خبر داد.

این برنامه با مشارکت صرافی رمزارز یونیکورن، کوین سوئیچ کوبر و آزمایشگاه لوموس، یک شرکت مدیریت نوآوری فناوری، راه اندازی خواهد شد. در گفتگو با کوین تلگراف، راما دوی لانکا، مدیر فناوری نوظهور و افسر وظیفه ویژه (OSD)، بخش ITE&C، دولت تلانگانا، قصد این ایالت را برای پذیرش پروژه های بلاک چین در موارد استفاده چندگانه برجسته کرد: برخی از موارد استفاده جالبی که دولت قبلاً در بلاک چین به صورت آزمایشی اجرا کرده است عبارتند از – T-Chits (وجوه چیت در بلاک چین)، زنجیره تامین (قابلیت ردیابی بذر)، رای گیری الکترونیکی (پلت فرم رای گیری دیجیتال ساخته شده با استفاده از بلاک چین و هوش مصنوعی) و موارد دیگر. ”

طبق اعلام رسمی، طرح شتابدهنده بلاک چین چهار ماهه دولت ایالتی برای استارت‌آپ‌های Web2 و Web3 و توسعه‌دهندگان بلاک چین در مراحل اولیه باز خواهد بود. این برنامه به دنبال راه حل های مبتنی بر بلاک چین برای مشکلات دنیای واقعی در زمینه های مختلف تجاری، از جمله فین تک، سرگرمی، پایداری، زیرساخت و ابزار، کشاورزی، تدارکات و مراقبت های بهداشتی است: دولت تلانگانا به ارائه چارچوب قانونی لازم برای فعال کردن و ارتقای رشد بلاک چین کمک خواهد کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.