دولت روسیه عدم استفاده از ارز دیجیتال به عنوان روش پرداخت را تایید کرد

neda
7 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

بانک مرکزی روسیه، وزارت دارایی و دولت در مورد چگونگی تنظیم فضای کریپتو روسیه با یکدیگر هم نظر شده اند.

الکساندر شوخین، رئیس اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان روسیه (RSPP) پس از نشستی که به دیجیتالی شدن اختصاص داشت به خبرنگاران گفت: ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز به عنوان وسیله پرداخت پذیرفته نمی شوند. ماه گذشته، بانک روسیه خواستار ممنوعیت گسترده فعالیت‌های مرتبط با رمزنگاری، از جمله استفاده از آنها در پرداخت‌ها، مبادلات و استخراج شد. پیشنهاد سیاست تندرو با مخالفت سایر نهادها از جمله وزارت دارایی مواجه شد که دیدگاه خود را در مورد نحوه برخورد با ارزهای دیجیتال ارائه کرد.

دولت فدرال با حمایت از موضع خزانه داری، طرحی را اتخاذ کرد که مقررات را به ممنوعیت ترجیح می دهد. وی گفت: «از قبل واضح بود که هر دو طرف در این بحث به طور کلی نزدیک‌تر شده‌اند. اگر ما در مورد ممنوعیت ها صحبت می کنیم، پس این بیشتر در مورد ممنوعیت استفاده از ارز دیجیتال به عنوان وسیله پرداخت است، در حالی که سایر جنبه ها مشمول مقررات هستند. این گزارش خاطرنشان می کند که بر اساس مفهوم نظارتی مورد تایید دولت، سکه ها را می توان خرید، مبادله کرد و فروخت.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.