دولت هند تقریباً تمام ارزهای دیجیتال را ممنوع می کند

neda
1 سال قبل
اتریوم

طبق لایحه ای که برای جلسه زمستانی پارلمان در نظر گرفته شده است، دولت هند در مسیر اعمال ممنوعیت تقریباً تمام ارزهای رمزنگاری شده خصوصی مانند بیت کوین و اتر است.

طبق دستور کار لایحه، استثناهای خاصی را برای ارتقای فناوری در نظر می‌گیرد: ایجاد یک چارچوب تسهیل کننده برای ایجاد ارز دیجیتال رسمی که توسط بانک مرکزی هند صادر می شود. این لایحه همچنین به دنبال ممنوعیت همه ارزهای دیجیتال خصوصی در هند است، با این حال، استثنائات خاصی را برای ترویج فناوری اساسی ارزهای دیجیتال و کاربردهای آن مجاز می‌کند. این ممنوعیت زمینه را برای انتشار ارز دیجیتال بانک مرکزی کشور (CBDC) فراهم می کند که در این لایحه نیز به آن اشاره شده بود.

انتظار می رود اولین نسخه آن در سال 2022 عرضه شود. این خبر برای کسانی که به دنبال تحولات نظارتی در هند در مورد دارایی های دیجیتال هستند، تعجب آور نیست. همانطور که U.Today گزارش داد، یک منبع دولتی هفته گذشته به رویترز گفت که دولت تمام ارزهای دیجیتالی را که فاقد تاییدیه هستند، ممنوع خواهد کرد. تنها زمانی که یک سکه توسط دولت تایید شده باشد، می توان آن را معامله کرد، در غیر این صورت نگهداری یا معامله آن ممکن است باعث جریمه شود.

با این حال، اوایل نوامبر امسال، اکونومیک تایمز گزارش داد که رمزارز فقط در هند به عنوان وسیله پرداخت ممنوع خواهد بود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.