دولت هند در حال بررسی مجدد درباره ممنوعیت رمزنگاری است

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

یک پانل جدید برای رسیدگی به توصیه های “قدیمی” در مورد معاملات رمزنگاری تشکیل خواهد شد.

گزارش ها حاکی از آن است که دولت هند با تشکیل یک پانل نظارتی جدید ممکن است در موضع خود در مورد ارزهای رمزنگاری شده تجدید نظر کند.
در گزارشی که در تاریخ 19 مه در روزنامه اقتصادی تایمز منتشر شد ، سه منبع محرمانه برای بحث در مورد تشکیل یک هیئت جدید از متخصصان با هدف تنظیم تجارت ارزهای رمزپایه در هند ذکر شده است.
این اقدام در حالی صورت می گیرد که حمایت روزافزون از توصیه های واژگونی که توسط کمیته ای به رهبری وزیر سابق دارایی Subhash Garg در سال 2019 برای ممنوعیت پنهانی دارایی های رمزنگاری به دلیل قدیمی بودن آنها ارائه شده است ، انجام شده است.

ممکن است از صفحه جدید برای بررسی استفاده از بلاکچین برای پیشرفت فناوری استفاده شود و روشهایی برای تنظیم دارایی های رمزنگاری به طور جداگانه به ارزهای fia پیشنهاد شود.
همچنین ممکن است در مورد هر پروژه پیشنهادی روپیه دیجیتال با بانک رزرو هند همکاری نزدیک داشته باشد.
براساس این گزارش ، ممکن است آنوراگ تاکور ، وزیر امور مالی و امور شرکت ها ، برای پیوستن به کمیته جدید در نظر گرفته شود. تاکور و نیرماالا سیتارامان وزیر دارایی قبلاً اظهار داشتند که دولت ترجیح می دهد به جای اعمال ممنوعیت کامل ، رویکردی کالیبره شده برای تنظیم دارایی های رمزنگاری در پیش بگیرد.
RBI همه بانک ها را از اجازه تجارت با ارز رمزنگاری شده در سال 2018 در بانک ها منع کرده بود ، با این حال ، دادگاه عالی در فوریه سال 2020 پس از دادخواست توسط کارآفرینان و کارشناسان فین تک هند ، این امر را لغو کرد.
گزارش های زیادی مبنی بر اعمال مجدد ممنوعیت پتو توسط یک منبع ناشناس که ادعا می شود یک مقام ارشد وزارت دارایی هند است در اوایل سال جاری ادعا کرده است.
گزارش اقتصادی تایمز افزود ، لایحه کریپتو کارنسی و مقررات رسمی ارز دیجیتال 2021 قرار بود در ماه مارس در پارلمان مطرح شود اما به دلایلی که علنی نشده بود ، به تعویق افتاد.
انتظار می رود که Sitharaman در اواخر این ماه توسط تیمش در مورد تحولات مداوم در فضای ارزهای رمزنگاری شده و نفس های جمعی در محافل صنعت رمزنگاری هند برگزار شود.
در ماههای اخیر علیرغم ترسهای نظارتی همیشه ، در هند مبادلات رمزنگاری شده و تقاضای پایدار خرده فروشی ایجاد شده است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.