دو‌ غول فوتبال بارسلونا و منچسترسیتی از شراکت خود در ارز دیجیتال کناره گیری کردند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

هر دو غول فوتبال، بارسلونا و منچستر سیتی، به جای فاجعه‌های تجاری احتمالی، از شراکت کوتاه‌مدت کریپتو خود کناره‌گیری کردند.

بر اساس گزارش The Hindu Business Line، بارسلونا به دلیل مشارکت شریک خود در یک کلاهبرداری رمزنگاری، خود را از قرار گرفتن در معرض احتمالی بازار در یک نور منفی جدا کرد. در همین حال، منچسترسیتی به دلیل فقدان ردپای دیجیتالی شرکت کنار رفت، و وضعیت شرکت به طور مخربی نامشخص بود، که یک تهدید بالقوه در آینده برای منچستر سیتی است.

پس از افشای موشه هوگ، تاجری که با Ownix ​​در ارتباط بود، به عنوان یکی از مظنونان بازداشت شده در یک کلاهبرداری رمزنگاری، بارسلونا شراکت ارزهای دیجیتال خود با Ownix ​​را به حالت تعلیق درآورد. در اوایل این ماه، بارسلونا از راه اندازی مجموعه NFT خود برای بزرگداشت تاریخ این تیم با همکاری Ownix ​​خبر داده بود. با این حال، این مشارکت نسبتاً کوتاه مدت بود. طبق اطلاعیه باشگاه کاتالان، با توجه به اطلاعات دریافتی امروز که برخلاف ارزش‌های باشگاه است، باشگاه بارسلونا از این طریق قرارداد ایجاد و بازاریابی دارایی‌های دیجیتال NFT با Ownix ​​را لغو کرد.

در مورد منچستر سیتی، باشگاه فوتبال از شراکت رمزنگاری خود با 3Key Technologies پس از رونمایی از ردپای دیجیتال محدود این شرکت و مدیرانش خارج شد. شراکتی که همین یک هفته پیش اعلام شده بود به دلیل وضعیت مبهم شرکت به حالت تعلیق درآمد. در حالی که منچستر سیتی به دنبال 3Key Technologies برای تبدیل شدن به یک “شریک رسمی منطقه ای” در “تحلیل غیرمتمرکز تجارت مالی و فناوری مشاوره” بود، اما موقعیت جغرافیایی این شرکت هرگز مشخص نشد. علیرغم سابقه منچسترسیتی در انجام “سنجش لازم در مورد همه شراکت هایش”، هرگز انتظار نداشت که در چنین موقعیتی قرار بگیرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.