دیوار پیشنهادی عظیم بیت کوین برداشته شد، آیا گاوها تسلیم شدند؟

neda
1 سال قبل
بیت کوین

بیت کوین با حرکت صعودی قیمت وارد هفته شده و وارد سطوح میانی سطوح فعلی خود شده است. با این حال، گاوها با موانعی روبرو شدند زیرا افزایش فشار فروش، قیمت بیت کوین را از 66000 دلار به قیمت فعلی 64262 دلار در زمان نگارش کاهش داد.

بیت کوین پس از یک سقوط ناگهانی که قیمت آن را از بالاترین سطح فعلی به حمایت بحرانی در حدود 62500 دلار رساند، وارد منطقه ادغام شد. به نظر می رسد که با فراگیر شدن بازار، احساسات صعودی در حال محو شدن است. بسیاری از معامله گران انتظار یک اقدام قیمتی قاطع تر از ارز دیجیتال معیار و مسیر روشن تری به سمت هدف قیمتی کوتاه مدت بالای 70000 دلار و در نهایت 100000 دلار داشتند.

به نظر می رسد متغیرهای کلان اقتصادی در برابر افزایش قیمت بیت کوین بازی می کنند. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا، به آغاز کاهشی اشاره کرد که می تواند نقدینگی را از بازارهای جهانی حذف کند. علاوه بر این، بحران با غول املاک و مستغلات چینی اورگراند همچنان به ویرانی در سراسر بخش مالی ادامه می دهد و بسیاری از سرمایه گذاران به سمت دلار آمریکا فرار می کنند.

همانطور که در زیر مشاهده می کنید، شاخص دلار آمریکا (DXY) از 10 نوامبر روند صعودی داشته است. در همان دوره، بیت‌کوین به پایین‌تر از 60000 دلار رسید و کل بازار کریپتو را با خود همراه کرد.

در کوتاه مدت، به نظر می رسد یک همبستگی معکوس بین بیت کوین و DXY وجود دارد. اگر ارز ایالات متحده قدرت بیشتری به دست آورد، قیمت بیت کوین می تواند به منطقه حمایت بحرانی در حدود 62000 دلار بازنگری کند. در آن سناریو، گاوها ممکن است با موانع بیشتری روبرو شوند.داده‌های مربوط به شاخص‌ها نشان می‌دهد که بیت‌کوین تا حدی پشتیبانی زیر ۶۴۰۰۰ دلار را از دست داده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.