دیوید سیمر ، مدیرعامل Wave Financial: ارز دیجیتال بر همه چیز تسلط پیدا خواهد کرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

دیوید سیمر ، مدیرعامل Wave Financial ، یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری است که راه حل های دارایی دیجیتال خصوصی را ارائه می دهد.

سیمر در سال 1995 یک شرکت سرمایه گذاری اولیه را آغاز کرد و زمانی که بیت کوین کمتر از یک دلار معامله می شد ، توجهش را به خود جلب کرد.

سیمر در مصاحبه با Invezz گفت که اولین بار خرید بیت کوین را زمانی شروع کرد که قیمت آن 8 دلار بود. در آن زمان بیت کوین تقریباً در اختیار 300 نفر در سراسر جهان بود و سرمایه آن 500000 دلار بود.

سیمر با تشخیص فرصت های بالقوه بلند مدت ، بخش بهتری از 10 سال گذشته را به کمک مشتریان شرکت خود از سودآوری از دنیای رو به رشد رمزنگاری اختصاص داد.

امروزه Wave Financial بر دارایی های بیش از 1 میلیارد دلار نظارت می کند ، زیرا با ارائه محصولات جدید ، جدیدترین آنها Wave NFT Fund ، به نوآوری خود ادامه می دهد.

سیمر به یاد می آورد که چگونه دو روز کامل را صرف سرمایه گذاری و مشتری چند میلیاردر در آسیای جنوب شرقی کرد تا در سال 2017 سرمایه گذاری در رمزنگاری را انجام دهد. این مشتری خاص ده ها میلیون دلار در زمینه های دیگر تجارت Wave در اختیار داشت اما سیمر مجبور شد مشتری را با امضای چک 250 هزار دلاری برای اختصاص ارزهای دیجیتال متعهد کند.

افزایش قیمت ارزهای رمزنگاری شده در طول این سالها لزوماً به مسیری ساده تر برای Wave Financial تبدیل نشده است. او گفت: هنوز هم جمع آوری پول از افرادی که رمز ارز را درک نمی کنند بسیار دشوار است. حرف زیاد است. آنها می خواهند در مورد آن صحبت کنند.

از زمان تاسیس Wave Financial ، سیمر گفت که در پنج مورد جداگانه شاهد سقوط بیش از 50 درصد بازار ارزهای دیجیتال بوده است. سیمر در ادامه برآورد می کند که در طول دوران سرمایه گذاری خود 30 مورد دیده است که بازار دیجیتال 30 درصد از دست داده است. 

او گفت که شاید از قضا ، بزرگترین و بحث برانگیزترین رمز ارز ، بیت کوین است که می توان در مورد آن صحبت کرد. بیت کوین به هر حال ذخیره ارزش است. بقیه جهان رمزنگاری این پتانسیل را دارد که همه چیز را از محصولات مالی ، زنجیره تامین جهانی و اینترنت “تغییر دهد”.

 10 تا 20 سال آینده و 20 شرکت بزرگ جهان احتمالاً همه بر فناوری متمرکز خواهند بود. در میان آنها ، نیمی از شرکت های بلاک چین خواهند بود. او اضافه کرد: من برای مدت طولانی در این کار هستم این امروز یک کلاس دارایی 2 تریلیون دلاری است ، من نمی توانم سناریویی را ببینم که در آن چند سال دیگر این کلاس دارایی 10 تریلیون دلاری نباشد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.