رئیس بانک روسیه گفت: رمزنگاری خطرناک ترین سرمایه گذاری است

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

رئیس بانک روسیه علیرغم انتقادات فزاینده درباره نحوه برخورد بانک با تنظیم دارایی های دیجیتال ، موضع سختگیرانه ای در مورد بیت کوین حفظ کرده است.

بانک روسیه با وجود نگرانی های فزاینده در مورد از دست دادن صنعت دارایی دیجیتال از سوی این کشور ، موضع سخت خود را در زمینه تجارت ارزهای رمزنگاری شده ادامه می دهد.
رئیس بانک مرکزی روسیه ، الویرا نبیولینا ، در مصاحبه روز دوشنبه خود با Komsomolskaya Pravda ، با تکرار موضع منفی این بانک درمورد رمزنگاری ، اظهار داشت که رمزنگاری یکی از خطرناک ترین سرمایه گذاری هایی است که در حال حاضر وجود دارد.
نبیولینا رمزنگاری را در متن سایر فضاهای سرمایه گذاری با ریسک بالا مانند بازارهای ارز ذکر کرد.
وی با بیان اینکه “دارایی های رمزنگاری سوداگرانه” حتی خطرناک تر هستند ، گفت: “از دست دادن در بازار ارز بسیار آسان تر از برنده شدن است.”
رئیس بانک گفت که قیمت ها در بازار ارزهای رمزپایه بسیار ناپایدار است ، اظهار داشت: “ضرر می تواند بسیار زیاد باشد.”
وی همچنین تأکید کرد که بانک روسیه سرمایه گذاری رمزنگاری را به مردم توصیه نمی کند: “بانک مرکزی هرگز مشاوره سرمایه گذاری نمی دهد ، اما در این مورد خاص ، بانک قطعاً آن را توصیه نمی کند.”

نبیولینا قبلاً اظهار داشت که ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) “پول جعلی” هستند و نباید از آنها برای استقرار در روسیه استفاده شود.

نبیولینا با وجود تردید در مورد رمزنگاری ، نسبت به روبل دیجیتال ، پروژه ارز دیجیتال بانک مرکزی روسیه خوش بین است.
وی سال گذشته گفت که یک روبل دیجیتال با قطع واسطه های مالی به مشاغل کمک خواهد کرد.
انتقادات فزاینده ای از مواضع بانک روسیه در مورد رمزنگاری وجود دارد ، یکی از اعضای دومای دولتی بانک مرکزی را به کوته بینی در صنعت متهم می کند. سرمایه دار روسی اولگ دریپاسکا هفته گذشته بانک مرکزی را به دلیل مردد بودن در شناسایی ارزهای رمزپایه مورد حمله قرار داد.


ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.