رئیس جمهور تانزانیا به بانک مرکزی می گوید که خود را برای رمزنگاری آماده کند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

رئیس جمهور تانزانیا سامیا سولوهو حسن از بانک مرکزی این کشور خواسته است تا برای عصر ارزهای رمزپایه آماده باشد. حسن هنگام سخنرانی در روز دوشنبه به بانک مرکزی این کشور ، بر تأثیر ارزهای رمزنگاری شده بر سرمایه جهانی تأکید کرد.
شی با اشاره به اینکه “ما شاهد ظهور سفر جدیدی از طریق اینترنت هستیم” ، از بانک اوج خواست که شروع به کشف دارایی های دیجیتال کند.

به گفته وی ، ملت های آفریقای شرقی در اواخر حزب رمزنگاری به سر می برند و هیچ نقطه عطف قابل توجهی در رابطه با تصویب رمزنگاری و تحولات آن ثبت نکرده اند.
او گفت: در سراسر منطقه ، از جمله تانزانیا ، آنها این مسیرها را قبول نکرده و یا شروع به استفاده از آنها کرده اند. تماس من با بانک مرکزی این است که شما باید کار در مورد این توسعه را شروع کنید.
بانک مرکزی باید آماده تغییرات باشد.

آخرین نظرات حسن در مورد اقدامات السالوادور برای تبدیل بیت کوین به یک شکل قانونی از پول است.
همانطور که توسط BTC PEERS گزارش شد ، کمتر از یک هفته پس از آنکه رئیس السالوادور قصد خود را برای ایجاد مجوز قانونی بیت کوین را اعلام کرد ، قانونگذاران این کشور این لایحه را تأیید کردند.
ارزهای رمزنگاری شده ای مانند بیت کوین می تواند در مرحله جدیدی از تصویب قرار گیرد زیرا کشورهای بیشتری شروع به تایید صریح طبقه دارایی می کنند.
به یاد بیاورید که چند روز پس از انتشار اخبار السالوادور ، معاون ملی پاراگوئه کارلوس آنتونیو رجالا هلمن اعلام کرد که این کشور در حال کار بر روی “پروژه مهم” مربوط به بیت کوین و پی پال است.
به همین ترتیب ، مقررات نظارتی هند موضع ضد بیت کوین خود را کاهش داده و در طبقه بندی ارز رمزنگاری شده به عنوان یک دارایی جایگزین آزاد هستند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.