رئیس جمهور مکزیک می گوید که پرداخت های ارز رمزنگاری شده را قانونی نمی کند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

رئیس جمهور مکزیک تصریح کرد که مکزیک هیچ علاقه ای به تبدیل ارزهای دیجیتال به مناقصه قانونی ندارد. رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز اوبرادور در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر مدعی شد که این کشور سیستم مالی ارتدوکس خود را حفظ کرده و بر ساده سازی جنبه های مختلف این سیستم تمرکز می کند.

از زمانی که السالوادور بیت کوین را به عنوان یک مناقصه قانونی تصویب کرد ، این گمانه زنی وجود داشت که کدام کشور قصد دارد این حرکت را انجام دهد. پاناما و برزیل علاقه ای به پذیرش رمزنگاری نشان داده اند ، اما هنوز هیچ حرکت مشخصی انجام نشده است. اما همانطور که رئیس جمهور اوبرادور تصریح کرد ، اینجا مکزیک نخواهد بود. در یک کنفرانس مطبوعاتی ، از رئیس جمهور مکزیک سوال شد که آیا دولت او در حال بررسی اجازه پرداخت ارزهای دیجیتالی در آینده نزدیک است یا خیر ، وی پاسخ داد: “نه. ما در این زمینه تغییر نمی کنیم. ما معتقدیم که ارتدوکسی را در مدیریت امور مالی حفظ کنیم. ما قصد نداریم در سیستم مالی نوآوری زیادی انجام دهیم. ” تخمین زده می شود که 32 درصد از جمعیت بالغ مکزیک بدون محدودیت بانکی یا حدود 45 میلیون نفر در سطح متوسط ​​جهان هستند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.