در طی کنفران"/>

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار: بازار ارز دیجیتال برای نابلدان بسیار پر ریسک است

neda
4 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

به دنبال رکود چشمگیر در بازارهای کریپتو در هفته گذشته، گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) خواستار حمایت از سرمایه گذاران شد و ارزهای دیجیتال را یک “طبقه دارایی بسیار پر ریسک”خواند.

در طی کنفرانس سالانه FINRA 2022، در دوشنبه، رئیس SEC، گری جنسلر اظهار داشت که یکی از مشکلات بزرگ در فضای رمزنگاری این است که سرمایه گذاران به درستی ریسک های موجود را افشا نمی کنند. . گنسلر گفت: «ما این معامله اساسی را داریم: شما مردم سرمایه‌گذار می‌توانید ریسکی را که متحمل می‌شوید انتخاب کنید، اما سرمایه گذاران بزرگ و کاربلد باید ریسک های موجود را افشا کنند تا مردم دچار ضررهای بزرگ نشوند. اظهارات وی پس از سقوط فاجعه بار هفته گذشته تررا لونا منتشر شد که تقریباً به صفر سقوط کرد و کل بازار ارزهای دیجیتال را کاهش داد.

علاوه بر این، گنسلر، اظهار داشت که این فضا به اندازه ای که بسیاری از مردم آن را معرفی می کنند، غیرمتمرکز نیست. «این فضای دارایی رمزنگاری آنقدرها غیرمتمرکز نیست. تمرکز زیادی وجود دارد تعداد انگشت شماری از مکان های معاملاتی اصلی و تعداد انگشت شماری محل وام دهی عمده وجود دارد که شما، عموم سرمایه گذاران، فکر می کنید در آنها معامله می کنید یا سرمایه گذاری می کنید!.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.