رشد شبکه شیبا اینو در حال افزایش است

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

رشد خالص شبکه شیبا اینو بر اساس معیارهای ارائه شده توسط IntoTheBlock analytics صعودی شده است.

شاخص رشد خالص شبکه، تعداد کیف پول های شیبا اینو را که کمتر از 30 روز روی سکه های خود نگه داشته اند، ردیابی می کند. بنابراین، یک حرکت صعودی ممکن است به این معنا باشد که دارندگان شیبا اینوی بیشتری به‌رغم نوسانات بازار در ماه دسامبر، اخیراً سکه‌های خود را حفظ کرده‌اند.

پس از رسیدن به نقطه عطف یک میلیونی تعداد دارندگان در اواخر نوامبر،شیبا اینو در حال افزودن کاربران جدید است. بر اساس آمار WhaleStats، تعداد دارندگان فعلی آن به رقم شگفت انگیز 1,080,058 رسیده است. در این میان، 1000 کیف پول برتر اتریوم که توسط وب سایت نظارتی نهنگ ها ردیابی می شود، دارای 52,507,978,883,328 توکن شیبا یا به ارزش 1,747,397,709 دلار است.

از نظر قیمت‌های بازار، افزایش تعداد کاربران ممکن است مستقیماً روی توکن تأثیر نداشته باشد. اما از منظر رشد اولیه، میتواند نشانه خوبی باشد.

شیبا همچنان به افزودن ابزارهای بیشتر در تلاش برای کنار گذاشتن وضعیت “میم کوین” خود ادامه می دهد. اوایل سال 2021 شاهد راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap بودیم که خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) مانند سهامداری و وام‌دهی را به همراه داشت. سپس در دسامبر 2021، توسعه‌دهنده شیبا، شیتوشی کوساما، اشاره‌ای به توسعه متاورس محور، “Oshiverse” بر اساس Shiba Inu Games کرد. Oshiverse بر اساس Shibarium، یک راه حل لایه 2 ساخته شده در بالای اتریوم برای شیبا اینو ساخته خواهد شد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.