رشد ۱۵ درصدی مونرو

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

ارز دیجیتال مونرو (XMR) با محوریت حریم خصوصی امروز به افزایش قیمت خود که به دنبال آغاز مبادلات اتمی در هفته گذشته ایجاد شده بود ادامه داد.

طبق گزارش پلتفرم اندازه گیری CoinGecko ، در زمان نگارش این مقاله ، مونرو در حدود 328 دلار معامله می شد که در 24 ساعت گذشته تقریبا 16 درصد افزایش داشته است. 

به طور قابل توجه ، قیمت Monero از 17 آگوست هنگامی که توسعه دهندگان Monero اعلام کردند که مبادله اتمی بیت کوین در حال حاضر در شبکه اصلی در دسترس است ، به طور مداوم در حال افزایش است.

مبادله اتمی به دارندگان رمزارز این امکان را می دهد که مستقیماً سکه های خود را بین بلاک چین های مختلف از طریق قراردادهای هوشمند مبادله کنند. یکی از مزایای اصلی مبادله اتمی این است که آنها نیازی به شخص ثالث مانند صرافی یا کارگزار ندارند.

این بدان معناست که کاربران اکنون می توانند BTC خود را با XMR – و بالعکس – بدون واسطه عوض کنند. جای تعجب نیست که این به روز رسانی هفته گذشته تأثیر مثبتی بر قیمت مونرو داشته است. اصول اولیه XMR همچنین از ادامه رشد ارزش این سکه حمایت می کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.