رشد ۷ درصدی دارندگان شیبا اینو در ماه اخیر

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

علیرغم عملکرد مشکوک بازار ارزهای دیجیتال، شبکه شیبا اینو با استقبال از بیش از 70000 تازه وارد پس از رسیدن به مرز یک میلیونی بیش از یک ماه پیش، پیوسته در حال رشد است. تعداد فعلی دارندگان یک نقطه عطف اساسی مهم برای توکن است که اخیراً پس از از دست دادن تقریباً 70٪ از ارزش قبلی خود، دچار مشکل شده است.

افزایش تعداد کاربران ممکن است تأثیر فوری بر روی یک سکه یا یک توکن از نظر قیمت بازار نداشته باشد، اما از نقطه نظر رشد بنیادی، تعدادی از دارندگان تعیین کننده کلیدی آینده دارایی هستند. از آنجایی که پروژه‌هایی مانند اتریوم و سولانا تعداد دارندگان شبکه را افزایش می‌دهند، همه پروژه‌های آینده مبتنی بر بلاک چین به احتمال زیاد از حمایت پولی جامعه برخوردار خواهند شد. این توکن به روند نزولی خود ادامه می دهد و اکنون بیش از 60 درصد از ارزش خود را نسبت به رشد قبلی در بازار از دست داده است. در حالی که روند بازگشت سریعی که در پایان اکتبر آغاز شد از همان ابتدا در حال افزایش بود، نوسانات روزانه دارایی در بازار به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. متأسفانه برای سرمایه گذاران شیبا، این توکن موارد استفاده ای را ارائه نمی دهد که به عنوان منبع ثابت سوخت برای قیمت دارایی عمل کند. تنها قدرت خریدی که در بازار ردیابی می شود از خریدهای سوداگرانه بزرگ کیف پول های سطح نهنگ است که در حال حاضر 1.5 میلیارد دلار توکن دارند. محبوبیت زیاد توکن در بین سرمایه گذاران با افزایش سریع قیمت که در ابتدای اکتبر اتفاق افتاد و منجر به رشد بیش از 1000 درصدی در کمتر از یک ماه شد، توضیح داده می شود.

در زمان انتشار، دارایی با قیمت 0.000031 دلار معامله می شود و 0.3 درصد از ارزش خود را از دست داده است. نوسانات روزانه دارایی در حال حاضر به حدود 0.5٪ رسیده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.