رمزنگاری گام بعدی به سمت جامعه ی بدون پول است

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

مدتی طول می کشد تا مصرف کنندگان به رمزنگاری عادت کنند ، اما آموزش کلید اصلی پذیرش آن است.

از پرداخت های کد QR گرفته تا برنامه های بانکداری تلفن همراه ، مصرف کنندگان در سراسر جهان به طور گسترده ای به راه حل های پرداخت دیجیتال متکی هستند ، به ویژه با فراگیرتر شدن فناوری تلفن همراه.
تلاش های دولت به منظور هدایت اقتصادهای بدون پول نقد یک عامل اساسی بوده است ، کشورهایی مانند سنگاپور یا فیلیپین مشاهده کرده اند که بانک های مرکزی آنها در اوج بیماری همه گیر COVID-19 ، پرداخت های بدون تماس را انجام می دهند.
در نتیجه ، نرخ استفاده از سیستم عامل های پرداخت دیجیتال رشد امیدوار کننده ای را ثبت کرده است ، حتی در فیلیپین حتی به 5000٪ نیز رسیده است.

این افزایش بی سابقه در پرداخت های بدون پول نقد همچنین زمینه را برای پذیرش گسترده رمزنگاری فراهم می کند ، به طوری که تعداد کاربران رمزنگاری در سراسر جهان در ژانویه به 106 میلیون نفر می رسد.
اگرچه این رقم رشد چشمگیر 15 month در ماه را نشان می دهد ، اما در مقایسه با 4.7 میلیارد نفری که به اینترنت دسترسی دارند ، هنوز فقط یک قطره در اقیانوس است. اما با ادامه دستورالعمل های رمزنگاری ، اتخاذ انبوه چه اتفاقی خواهد افتاد؟

مدل جدیدی از قابلیت دسترسی مالی امروزه ، میلیاردها نفر در سراسر جهان قادر به دسترسی به ابتدایی ترین خدمات مالی از طریق روش های سنتی نیستند و بنابراین نمی توانند پول خود را به طور ایمن پس انداز یا مدیریت کنند.
در زمان ویرانی اقتصادی ، مانند سال گذشته که در آن اقتصاد جهانی از تأثیر COVID-19 متزلزل شده است.
همه گیری جهانی تنها فقدان زیرساخت های مالی فراگیر را تداوم بخشیده است ، که منجر به این شده است که تقریباً یک سوم جمعیت جهانی فاقد هرگونه شبکه ایمنی مالی باشند.
با این حال ، با کیف پول های رمزنگاری شده ، هر کسی می تواند رمزنگاری خود را در سطح بین المللی منتقل کند بدون اینکه نیازی به حفظ حداقل تعادل در حساب خود باشد ، به شرط داشتن اتصال به اینترنت.
از آنجا که برنامه های رمزنگاری بر اساس زنجیره های بلوک غیرمتمرکز ساخته می شوند ، معاملات به صورت همتا به همتا در غیاب واسطه های سنتی مانند بانکداران یا کارگزارها انجام می شوند. این منجر به صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های معامله می شود ، زیرا هزینه های مرسوله مرسوم برای مبالغ اندک پس از در نظر گرفتن هزینه های واسطه ها از طرف فرستنده و گیرنده ، می تواند به 7٪ برسد.
در همین حال ، هزینه های مشابه برای ارزهای رمزپایه اغلب کمتر از 1 درصد است – صرف نظر از میزان معامله.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.