رهبران رمز ارز بر سر رهبری متاورس در حال کشمکش هستند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

رهبری متا به موضوع بحث‌های دائمی تبدیل شده است، زیرا رهبران رمزارز دیدگاه‌های متفاوتی در مورد اینکه چه کسی باید امور شرکت را رهبری کند، دارند. در حالی که برخی از مارک زاکربرگ به عنوان تنها کسی که می تواند شرکت را به جلو ببرد، حمایت می کنند، برخی دیگر می گویند که او باید برای موفقیت متا کناره گیری کند.

جنی تا از Hodl Asset به بحث رهبری در متا پرداخته است. به گفته میلیونر و کارآفرین باتجربه کهنه کار وال استریت، زاکربرگ باید از سمت خود کناره گیری کند تا بتواند برای متا امتیازی داشته باشد. جنی تا اصرار دارد که متا باید یک مدیر عامل جدید داشته باشد که امور شرکت را اداره کند. تا که در حال حاضر مدیر عملیاتی (COO) توسعه دهنده پلتفرم توکن غیرقابل تعویض (NFT) دارایی Hodl است، معتقد است که زاکربرگ باید مستقیماً با دعوای حقوقی علیه او روبرو شود و از وجهه شرکت محافظت کند، و پیشنهاد می کند که او فقط می تواند این کار را انجام دهد. کناره گیری از سمت خود به عنوان مدیرعامل در همین حال، یات سیو، رئیس و یکی از بنیانگذاران بازی های بلاک چین و توسعه دهنده اموال مجازی Animoca Brands، نظر متفاوتی دارد. سیو معتقد است که زاکربرگ “نیروی طبیعت” است و تنها کسی است که می تواند شرکت را به جلو سوق دهد. سیو همچنین می‌گوید زاکربرگ مطمئناً می‌تواند دیدگاه متا را به واقعیت تبدیل کند اما او امیدوار است که یک مدل غیرمتمرکز را انتخاب کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.