ریپل با Pyypl برای استقرار ODL در امارات متحده عربی، خاورمیانه همکاری می کند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

با تایید شکایت SEC علیه آزمایشگاه های ریپل تا سال 2022، به نظر می رسد که شرکت بلاک چین مستقر در سانفرانسیسکو در خانه خود مشکل دارد اما در خارج از کشور داستان متفاوتی است.

ریپل اعلام کرده است که با شرکت فین‌تک بین‌المللی Pyypl به منظور استقرار اولین خدمات نقدینگی درخواستی (ODL) در بازار در خاورمیانه، با استفاده از XRP، همکاری خواهد کرد.

به گفته ریپل، امارات و عربستان سعودی در سال گذشته حدود 78 میلیارد دلار حواله ارسال کردند. علاوه بر این، منطقه MENA شامل دو کریدور از سه کریدور برتر ارسال حواله در جهان است.

پروژه Ripple و Pyypl در امارات آغاز خواهد شد. یک پست وبلاگ توسط تیم ریپل نشان داد که ریپل اولین شرکت سازمانی بود که از ارزهای دیجیتال برای مقابله با چالش‌های تریلیون دلاری با پرداخت‌های فرامرزی استفاده کرد.

با استفاده از ODL، مؤسسات مالی و شرکت‌های کوچک و متوسط ​​(SMEs) اکنون می‌توانند از سرمایه‌ای که قبلاً به دام افتاده و از پیش تأمین مالی شده بودند، برای رشد و توسعه کسب‌وکار خود استفاده کنند.»

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.